Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az hogy 2 hetes...

Miert van az hogy 2 hetes babam nappal olyan jokat alszik 3-4 orakat itt lent a nappaliba a mozeskosaraban, es ejjel meg masfel 2 orankent ebred es nem is alszik olyan melyen fent a kisagyaba?

Figyelt kérdés
Valamit rosszul csinalok? Es ejjel mindig nagyon ehes is, tapis a babam sajnos mert nincs tejem.
2010. ápr. 20. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom is imádta a mózes kosarat, egy időben éjjel is abban aludt. Próbáld ki. Még nem tudja, melyik a nappal, melyik az éjszaka. Nappal legyen ott veled, szóljon a rádió, vagy ami jól esik. Majd beáll, reméljük, rájön, hogy éjjel kéne jókat aludni.
2010. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,5hónapos a pici. Eleinte nekünk is összekeverte a nappal tés az éjjelt. Pont fordítva működött. Fordítva volt benne az elem. De viccet félretéve: azt hallottam, hogy az anyatej-termelés éjjel nagyobb, ezért ez a természet rendje, hogy a baby éjjel éberebb. Nekünk hamar megváltozott a helyzet. Két-három hét múlva már rendesen aludt éjjelente. Meg lehet vele szoktatni.
2010. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nallunk is ez volt a helyzet. Allitolag a 6-dik he tutan tudjak megkulomboztetni a nappalt az ejszakatol (baba konyvben olvastam). Nekunk igazan 9 hetesen valtozott a helyzet. Este 21-22 kozott elaladut es reggel 5-6 kozott kelt es ez azota is igy van. Most 2,5 honapos. Nallatok is valtozni fog, meg nagyon pici. Probalj meg nappal sokat pihenni ha ilyen jol alszik. En is ezt tettem.
2010. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!