Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora baj, ha a 10 hónapos...

Mekkora baj, ha a 10 hónapos babát nem tudom sétálni vinni csak 1x egy nap? Nem pár napról van szó (legalábbis nem hiszem), akár hetekig tarthat.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta viszem le délelőtt és délután is, most nem fog menni. Csak a férjem ha itthon van.

2016. aug. 25. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondta egyáltalán, hogy kétszer kell minden körülmény között?
2016. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többször levinned. Mi le szoktuk vinni általában többször, de nem minden nap. Pl. csomószor esik, akkor csak a társasház kertjébe megyünk le, ahol fedve van a fejünk. És a gyerek él és virul.:)
2016. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmi baja nem lesz.
2016. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A gond az, hogy úgy jön ki az alvása, hogy csak délután 5 körül lesz így kint, korábban nem. Letört a nagylábujjamról egy csontdarab és nem bírok lemászni a negyedik emeletről csak kapaszkodva a falba meg a korlátba is. Így babát is levinni nem bírnám főleg nem biztonságosan.

Csak majdnem mindennap levittem reggel is és 5-6 körül is, ha nem volt nagyon meleg is a megszokás miatt. Nyilván ha esett akkor nem de ilyen se volt sűrűn, sőt. (Keleten lakunk és ide az összes front estére jön max 2x volt mikor délelőtt nem tudtunk lemenni egész nyáron. Délután még ennyi alkalom se volt.)


Ja, nem tudom ebben mit lehet lepontozni, nekem minden válasz hasznos.

2016. aug. 25. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szellőztetsz, akkor se lesz baja,ha egyàltalàn nem viszed le.

Attól meg plàne nem,ha csak egyszer :-)

2016. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemet sem vittem le naponta kétszer. Még élnek :D Délelőtt takarítok, főzök (most már nem, de eddig mindig főztem), rendezem az itthoni dolgaimat, és már el is ment az idő, délben ebéd, aztán alszik délután, aztán megyünk séta, és utána megyünk a tesóért a suliba (most nyári szünetben természetesen nem :D ), aztán irány haza.

Egyébként eddig hogy vitted le kétszer? Komolyan érdekel, hogy aki délelőtt is sétálni megy, az hogy tud rá időt szakítani? Nekem semmire nem lenne időm, ha délelőtt még sétálni mennénk, de ha nincs is annyi dolgom itthon, hogy ebédig azt csináljam, akkor is ilyenkor itthon kerítek valami elfoglaltságot, mert délután már biztos nem jutna rá időm.

2016. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Utolsó, reggel felkeltünk, játék aztán mentünk le. A babám már most alszik 6-7 óráig de ezt nemrég sikerült elérni. Korábban 5 körül kelt és 7-re lent voltunk, mikor fent volt nálunk 30 fok jó volt kicsit hűsölni lent. Aztán hazamentünk, megetettem és leraktam aludni, akkor főztem mondjuk azóta is alvásidőben főzök. Másfél - 2 órám van aztán felkel játék, evés és utána takarítok. Kicsi a lakás a baba meg nyugodt természetű így nem szokott gond lenni. Másodszor meg ébredés után eszik és utána megyünk le vagy ha maradt valami mert mondjuk nyűgös a baba akkor a férjem leviszi én meg végzek mindennel. Szóval valahogy így vittem le kétszer. De mostanság elég hűvös volt reggel akkor sokszor csak ebéd után vittem le és volt mikor kapkodni kellett a takarítással.

2016. aug. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!