Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első 6 hétben ki lehet...

Az első 6 hétben ki lehet vinni sétálni a babát?

Figyelt kérdés

marmint az utcara? kertes hazas ovezetben? vagy ha szeretnek a baratnoimme.beszelgetni kicsit meg tudom igy oldani? mert azt tudom hogy latogatni zart terbe nem nagyon johetnek...na de mi a helyzet a setakkal? levegoztetni igy is ugy is kell a babat nem?


mielott megkapnam hogy minek szulok ha baratnozni akarok: masodik baba, es mivel nagyteso is igenyli a setat es a tarsasagot, fontosak tartom hogy kimozduljunk amint lehet...ot nem vittem ki egyebkent az elso hat hetben, csak a kertbe, mert hasfajos volt en meg szovodmenyes


2016. júl. 30. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Igen csak le kell takarni a babakocsit textilpelenkával.
2016. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen, persze, hogy ki lehet. Aki meg megszol, mert vannak barataid, annak van egy rossz hirem...:D
2016. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne lehetne annak a pici babának is szüksége van friss levegőre.

Keresztfiam már az első perctől ahogy itthon volt, mindig mentek sétálni, jöttek hozzánk, és a nagymamához is.

1éves és még egyszer sem volt beteg. Szerintem így fog kialakulni az immunrendszere.

Én sem tervezem ezt másként!!!

Szerintem sem kell túlfélteni.


28 hkm

2016. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

Nyáron semmivel sem szabad letakarni a babakocsit. Akr 10 fokkal is melegebb lehet alatta, mint a szabadban.

Nem zsúfolt helyre úgy, hogy senki sem hajolgat be a babakocsiba, szerintem kiviheted. De nem a legmelegebb órákban.

2016. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szeptemberre varjuk akkor mar kellemesebb az ido...es mennyi idot lehet kivinni? mondjuk a harmadik hettol?
2016. júl. 30. 20:56
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
A babakocsit semmi esetre se takard le, ez hatalmas hülyeség, a gyerekorvos is nem győzi mondani nálunk mostanában a tanácsadáson, mert egyre több ilyet látni. Főleg nyáron teljesen befülled, átmelegszik alatta a levegő, de télen sem takarjuk le, mégis mi célból, mi értelme lenne?? Levegőzni viszi ki az ember, nem egy burában kell tartani! Amúgy normál esetben 2 hetes kortól már ki lehet menni, nyáron ilyen melegben akár előbb is. Ne öltöztesd túl! Szeptemberben még azért meleg szokott lenni.
2016. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Én a novemberi babámat 10 naposan vittem ki először, kb 10 percre, másnap 15 percre, és így tovább. Szeptemberben nagyon jó idő szokott lenni, megfelelően felöltöztetve, nem letakarva, naptól viszont védve simán vinném 1 hetesen is.
2016. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Lattom sokan olvasták a kiskekegyed posztját hogy ne takarjuk le a babakocsit.


1 régen is latakartuk nem volt semmi gond.

2 a pici gyereket védeni kell a leegestol, ezért takarjuk le a babakocsit.


De lattom a kiskegyed mindenkit meggyőzött" tisztelet a kivételnek"

Nem úgy kell eltakarni a babakocsit hogy egy csepp levegő se jusson be, mert eleve ha csak lazán rá térítéd és nem gyurod ve a két oldalt stb... úgy még a levegő is átjárja.

Az már más dolog ha mindenhová beturod a textil pelenkat hogy semmi levegő mozgás nincs.

1 vaszolo jól írta!

2016. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
Az elsőt miért kellett lepontozni?
2016. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

A kórházból mindenki fénypostán küldte haza a gyereket?


Sosem értettem ebben a logikát. Hát a kórházból 3-5 naposan viszem haza, ami nálunk pl. azt jelenti, hogy kb 5 perc a kórháztól az autó, utána egy óra autóút és onnan még pár perc a ház. Minek szórakozzak ezek után?

2016. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!