Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nyugodtan adjátok neki?

Ti nyugodtan adjátok neki?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos,szereti rágcsálni a babapiskótát.De nekem az fel ér egy infarktussal. Addig nyalogassa meg rágja az ínyével míg le nem tör belőle és már a szájában is van. Én meg rohanók,h kaparjam ki a szájából,h meg ne fulladjon. Meg tud tőle fulni? Anyukám szerint nem mert el olvad a szájában de én nem merem adni neki. Ti adtátok nyugodtan?

2016. aug. 25. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Persze, mindentől meg lehet fulladni, ha félrenyeli valaki... De ha ennyire para, akkor minek adod neki? Te adod a kezébe, aztán ott jajgatsz fölötte? :)))) Meg gondolom, hogy jó kis cukros, fehérlisztes, tojásos bolti babapiskóta, amire aztán semmi szüksége nincs... Az én babám 7 hónapos múlt, még eszembe nem jutott ennivalót adni neki önálló rágcsálásra. 1-2 hónap múlva talán.
2016. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem adtam, mert semmi szüksége annyi cukorra, mint amennyi abban van.
2016. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nyalogatja es nem nyalogassa.

( a tobbit nem is irom )

6 honaposan meg ott kellene tartanod, hogy most kezdeni a hozzataplalast almapurevel.

Te meg mar tojasos, cukros piskotaval tomod ?

2016. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem csak a cukros verzió lètezik, hanem a sima "békebeli" natur babapiskóta is igaz nem sok helyen kapni. Én azt adtam nekik. Mondjuk én magunknak is csak olyat veszek. Az elég kemény is, bár felügyelet nélkül sosem ették.
2016. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban vett babapiskóta direkt babáknak,nem agyon cukrozott szar. Rá is van írva,hogy 6+. Nem 2 hetes,hogy annyira oda vagytok. Bocsánat a helyes írási hiba miatt,gyorsan írtam nem lehet mindenki tökéletes,mint te :)
2016. aug. 25. 14:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es válaszoló. Végre valaki aki nem csak egy -fajtát ismer.
2016. aug. 25. 14:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is raer ilyeneket enni, ha gyogyszertari, ha tescos.
2016. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, kisfiam kapott babapiskótát de igaz ő gyumibe turmixolva.

Ha szereti adj neki, nem lesz semmu baja Tőle

2016. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is gyümölcsel szoktam adni neki inkább,de szereti rágcsálni mert jó az ínyének. Köszönöm utolsó,csak te válaszoltál a kérdésre és nem oktattál ki. :)
2016. aug. 25. 15:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ne is erdekeljen, hogy hasznos tanacsokat kaptal;)
2016. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!