Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nyugodtan adjátok neki?

Ti nyugodtan adjátok neki?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos,szereti rágcsálni a babapiskótát.De nekem az fel ér egy infarktussal. Addig nyalogassa meg rágja az ínyével míg le nem tör belőle és már a szájában is van. Én meg rohanók,h kaparjam ki a szájából,h meg ne fulladjon. Meg tud tőle fulni? Anyukám szerint nem mert el olvad a szájában de én nem merem adni neki. Ti adtátok nyugodtan?

2016. aug. 25. 13:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tanács? Nem töltött káposztával akarom terhelni a lányom hasát csak ártalmatlan gyógyszertári külön BABÁKNAK való kekszel. És nem tanácsokat kaptam,hanem inkább kioktatást,hogy ilyen cukros,meg én nem adnám stb.

Nem arra voltak kíváncsi ki mit csinálna,hanem inkább hogy csak én vagyok-e túl aggódós. De inkább zárjuk is le! :* ;)

2016. aug. 25. 17:10
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Ne legyél para mami, jajj rémes cukor jajj 7 hónaposan még csak kóstoltatok stb..
2016. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

6 hónaposan hogyhogy eszik már ilyet? A mi gyerekünk 6 hónapos és ma kapott először almát. Nem értem a gyerekorvosodat és a védőnődet sem. A képzésekre mégse kötelező járni?!Kockáztatják mások egészségét, hogy ők ellóghassák, hihetetlen.


Nahát, a 12. válaszoló megválaszolta, miért előztük meg az OECD felmérésében az amcsikat elhízásban! A cukor jó, egyél belőle még többet, hogy megnyerjük ezt a versenyt (is)! Mint ahogyan az alkoholista versennyel is történt!

2016. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Figyelj csak,nem értelek.

Félsz,hogy megfullad.Igen,bármi okozhat fulladást,nem kell hozzá doktori cím,hogy rájöjj.

Ha félsz,miért adod neki oda? "Szereti rágcsálni" Hiszen te magad szabályozod,hogy mit kaphat és mit nem.

Szóval tényleg nem értem a kérdésed születésének okát...

2016. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!