Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már veled, hogy pl....

Történt már veled, hogy pl. ebédre a babád alig evett 2-3 kanállal, és te mégis erőltetted?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Jól ki is bukta... Olyan iy volt, hogy más ízzel próbálkoztam, amit szeret. Ugyanazt értem el ezzel, mint az alőzővel. Nem szabad erőltetni, próbál meg később.
2010. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze, rengetegszer:(((
2010. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akar enni, akkor nem kell erőltetned. A baba tudja, hogy akar-e enni vagy sem. Esetleg próbáld meg kicsit később, de ne erőltesd, úgysem fog enni ha nem akar. Amúgy 1x én is jártam így,de azóta nem erőltetem.
2010. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem erőltetem. 16 hónapos.
2010. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajna én erőltettem, és a vége az lett, hogy jól ki is hányta. Megfogadtam, hogy soha többet nem erőltetem, inkább később megpróbálom megint. Olyan hülye vagyok, hogy beleerőltettem! De csak jót akartam neki, hogy jól lakjon. Idiótának érzem magam. Soha többé nem teszem.:(
2010. ápr. 20. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
en is eroltettem, kihanyta es ugy ereztem mint te. azota egnek all a hajam, ha valaki diktalja bele a kajat.
2010. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, soha! Nem is engedné, mert szorítja össze a száját. Inkább próbálkozok később vele.
2010. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,szintén úgy jártam,mint te is!Ebből is látszik,hogy a tapasztalatok alapján leszünk okosabbak néhány dologban.

Az esetünk óta jópár hónap eltelt,történt már többször is,hogy alig evett egy-két falatot....most már tudom,hogy nem szabad erőltetni!

2010. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nagyon sajnáltam szegénykémet, és megfogadtam, hogy soha soha többé nem teszem. Éhen nem fog halni, és nem liba, hogy tömni kelljen.
2010. ápr. 21. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!