Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is ilyen volt az első...

Nektek is ilyen volt az első 3 hónap?

Figyelt kérdés
a könyvek 3 óránkénti etetésről irnak,kuzinom is mondta ha nem ébred fel keltsem fel 3 óránként,hát ezzel nem volt gond.félóránként kelt,vagy óránként,rögtön mélyvizbe kerültem soha nem aluttam egy órát egyben napi 4 órát aluttam,és volt egyszer hogy 3 napon át összesen 6 órát(2-2 órát)szédültem,remegtem,38-as lett pulzusom azt hittem bele lehet halni,ez kínzás volt.senki nem értett meg.utána 1 éves koráig 4-szer kelt,most másfél éves még mindig 2-3-szor kel.fogzással nem volt gond,hasfájós volt,kólikás.tényleg ritka?20%-ot érint?van aki igy járt rögtön az első három hónappal?
2016. aug. 27. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hó szerintem mindenkinek szívás, de utána sokkal jobb szokott lenni.
2016. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal szerencsém volt. De a lányom.... ajjj...

Kb 6 hós koráig alig aludt. Hasfájós volt, azt hittem, soha nem múlik el neki. Mindent kipróbáltunk: cseppeket, masszírozást, stb. De semmi nem használt, este 7-től 11-ig üvöltött, aztán nagy nehezen elaludt, de 2 óra múlva megint kelt enni.

Nehéz... de majd túl leszel rajta! Kitartás!

2016. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
aham...És ha valaki nem akar gyereket, akkor nem értitek, hogy miért...
2016. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk végre most múlik a hasfájás megfelelő tápszer mellett, nem sima kólika volt, tejallergia, 3 szívás orvossal (1 gyerekorvos 2 gasztroenterológus) sikerült megfelelő helyre tévedni végre.

Szóval 11 hónapos a kisfiam és nemrég volt 5-6 ébredés is éjszakánként és 4-5 között már vissza se aludt. Így telt az eddigi 11 hónap. Már most reggel 7 órás keléssel 1-2 ébredéssel nem vagyok zombi végre.

Az első 3 hónapban meg kb letenni se tudtam. Nem tudom mennyire ritka a kólika de nekem a családom amúgy se a jó emésztésről híres (sok az IBS) szóval sajnos még csak meg se lepődhetek rajta.

2016. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal húzós volt, főleg mivel első baba volt 0 segítséggel, friss császáros sebbel, idegen helyen (1 hónappal szülés előtt költöztünk új helyre, senkit sem ismertünk). Zombi voltam, sokat sírtam főleg az elején, mikor nem tudtam már mit csináljak vele, sírt egyfolytában.


Most a lányom álombaba, 3 hetes. Eszik-alszik, napközben 3 óránként kel (+/- fél óra), éjszaka 5-6 órát is alszik egyhuzamban.

2016. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekunk szerencsenk volt, hamar beallt az etetes es az alvas, ejjel se kelt fel. A vedono szerint ez nem ritka, de itt meg folyton az ellenkezojet olvasom, szoval nem tudom.:)
2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
A gyermek első 1-másfél éve a legkönnyebb időszak. Után viszont fokozatosan rosszabb lesz.
2016. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért,de mennyit aludt a gyerek?

Mert kizàrtnak tartom,hogy egy csecsemő 3-4 óràt alszik. Vagy ha igen,akkor nem tud megfelelően fejlődni az idegrendszere.

2016. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3 hónap maga volt az álom, születésétől kezdve végig aludta az éjszakát, tudtam pihenni, napközben is a lakás csillogott, miközben mindennap főztem aztán betöltötte a 4 hónapot, azóta felébred éjszakánként hol 1x, hol 2x már nincs annyi időm se pihenni, se takarítani. Volt olyan éjszaka, mikor a kis drágám kitalálta, hogy éjszaka 2 órakkor játszani akar. El is volt egy darabig a sötétségben a játékával babrált és sikongatott, tesztelte a hangját, aztán elunta magát és jött az üvöltés, hajnali 4-kor feküdtem le, 6-kor már riadózott. :D Amúgy imádom és örülök, hogy az anyukája lehetek, fél éves a kislányom! :)
2016. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!