Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok csokit 10 hónapos...

Adtok csokit 10 hónapos gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Túró rudi(bár megpróbálom a csokit leenni róla),kinder csoki vagy hasonló?Csoki puding(Humana)
2010. ápr. 21. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem adok neki csokit még semmilyen formában... Ráérünk még azzal... :)
2010. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én adtam 1-2 kis falatkát. Most két és fél éves, nem olyan túlzottan édesszájú, csak amennyire a legtöbb gyerek.
2010. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem. 15 hónaposan kapott először, a túró rudin hagytam egy kicsit, és azóta is rajta hagyom a fele csokit.
2010. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe sem jutott. Még a háztartási kekszen is dilemmáztam a cukor miatt. De tejfehérjeérzékeny is a babám, úgyhogy nem is nagyon jöhet szóba még egy darabig a csoki.
2010. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10 hónaposan szerintem ha jól emlékszem még nem kapott, de utána adtam neki!Karácsonykor volt egy éves, és a sütiket már ette!Pedig cukrot, tejet is tartalmazott!Mégis megmaradt a lányom!most 4 éves, és mégsem édességes!
2010. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én a 23:02-es vagyok. Én nem azért nem adtam neki korábban, hogy nehogy édességes legyen, hanem a fogait féltem (fogat mosni még nem igazán tud/unk hatékonyan, ráadásul 1,5 kg-mal több, mint a kortársai. Na nálunk ezért sincs csoki, csak nagyritkán - mert azért elvonni nem akarom tőle).
2010. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha a túrórudin rajtmarad, az nem zavar, adom neki:) Védőnőm szerint annyi nem árt. Húsvétkor kapott pici kinder tojást, nem lett tőle baja, de amúgy nem adok neki csokit.
2010. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem szabad még ilyeneket adni! Tele van mindenféle mesterséges anyaggal! 2 éves korig nem ajánlottak ezek a dolgok!
2010. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyiket se adtam. Mivel nem tudta, hogy ilyenek léteznek, nem is hiányolta egyik gyerekem se. Különben meg teljesen fölöslegesnek is tartom. Inkább kapjon valami egészséges édességet, mint csokit ( a Kindertől amúgy is rosszul vagyok! Mármint attól, ahogy hülyítik vele az embereket a reklámban...egészséges...ha-ha) vagy csokis pudingot ...Minek???
2010. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!