Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok csokit 10 hónapos...

Adtok csokit 10 hónapos gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Túró rudi(bár megpróbálom a csokit leenni róla),kinder csoki vagy hasonló?Csoki puding(Humana)
2010. ápr. 21. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi 10 hónaposak vagyunk és tegnap evett egy kis darab milka csokit, meg csoki pudingot evett(humana) már.
2010. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem azt aki a fele csokit rajtahagyja a rudin!Nekem édesanyám sosem ette le, mégis egészségesek a fogaim!A lányom kapott édességet,sőt pici kora óta imádja a győri jó reggelt kekszet!Eszi is, pedig abban is van cukor!Nem értem miért tiltanak manapság mindent ami jó??A cukor is kell a fejlődéshez!!!!!!!!És csak úgy fog fejlődni az immunrendszer, meg az ellenálló képesség a sok mindenre ha adunk neki!Manapság tiltják a tejet, meg a hozzátáplálás 6 hónap után kezdődik!A családomban van egy gyerekgyógyász prof!Nem fiatal, és ő mesélte hogy anno 2 hónaposan már hozzátáplálták a babákat, mert az édesanyák nem 3 évet voltak otthon, hanem 6 hónapot, és mire elérte a gyerek a 6 hónapot, addigra már mindent ehetett a baba!Ez az egész ezt sem, meg azt sem szabad adni csak reklámfogás, és divatmajmolás!Babavízre, meg babatejre gondolok itt főként!
2010. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

utolsóra: sokmindenben biztos igazad van, de az hogy nem adunk csokit, túró rudit, és hasonlókat egy év alatti gyereknek, az pontosan azt jelenti, hogy NEM dőlünk be a reklámoknak, amik azt sugallják, hogy ezek milyen baromi egészségesek (pl harapj bele a tejbe...kinder tejszelet, aki utánanéz láthatja, hogy pl a ferrero céget a versenyhivatal megbírságolta félrevezető reklámszövegért)

Szóval ez pont,hogy nem divat, ez egyszerű józanész. egy év alatti babának felesleges édességet adni. Az hogy régen ha nem volt az anyukának teje, akkor feles tejjel pótolták, teljesen más dolog, hiszen a babának valamit ennie kellett, és még nem volt ennyiféle és ilyen minőségű tápszer.

2010. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen.

11 hónapos lesz, de már párszor kapot kindertojást,balatonszeletet,multkor ellopot tölem egy darabka étcsokit elszopogata,9 hónaposan a vendégektől ellopott 2 szelet keksztekercset, próbáltuk volna elvenni töle:kitört volna a háború.

Szerintem nem lesz baja töle,és csak akkor káros ha állandóan azzal tömik és mindennapos

2010. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz hogy sokan nem értik hogy a cukorra is szüksége van a szervezetnek!!Nem azt mondom hogy csak csokit egyen a gyerek, de teljesen elvonni....??A tápszerben lefogadom csak olyat vesztek amiben szintén nincs cukor, nehogy tönkretegye a még ki sem bújt fogakat!!
2010. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

22.11-re. teljesen félre értettél... amire szüksége van a szervezetének azt megkapja a baba túró rudi nélkül is... elég cukrot visz be, ha eszik gyümölcsöket, azt adok neki többször is egy nap, plusz természetesen előrforduló cukor van minden édes zöldségben is, pl cékla, répa, stb... komolyan azt gondolod, hogy ezen felül a babának szüksége van plusz csokival bevitt cukorra?? remélem nem... vagy ha igen, akkor inkább beszélgess el a gyerekorvossal a babád érdekében. A ki nem bújt fogakról csak annyit, hogy 7 hónaposan már 6 foga volt....

a tápszereket pedig nem én válogatom, hanem azt adom amit az orvos felír, amúgy abban is csak gyümölcscukor van.

2010. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ja amúgy szerintem a szénhidrátra van szüksége, nem a cukorra...:)))
2010. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
A lányom már 4 éves, túlélte a csecsemőkort, pedig kapott csokit!
2010. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a 10.05-öst gondolom ugyanaz írta, mint a 22,11-est. Nos, természetesen túléli egy baba ha kap egyéves kora alatt csokit. Senki sem állította az ellenkezőjét... De azt akkor is túlzás állítani, hogy szüksége lenne rá, és rosszul teszik azok az anyukák akik nem adnak neki. Meg lehet kérdezni a gyerekorvosokat.

mellesleg azt is túlélnék ha mcdonaldsba vinnénk őket, de azt hiszem a cél nem csupán az, hogy életben maradjanak, hanem az, hogy egészséges felnőttek legyenek, és legalább életük első évében mi megtegyünk mindent azért hogy ne egyenek számukra felesleges és káros dolgokat. Én legalábbis megteszek mindent, és biztos vagyok benne, hogy a gyerekem ettől nem szenved hiányt semmiben. sőt.

2010. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!