Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor már tudatosan mosolygott rátok?

Figyelt kérdés
Már nagyon várom a pillanatot, hogy ha meglát, akkor mosolyogjon. 6 hetes múlt és még csak elvétve kapunk el egy-egy mosolyt, ami még nem tudatos.
2010. ápr. 21. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Két hónaposan már mosolygott mindenkire, aki csak ránézett. Elég volt, hogy szóljanak hozzá és hangosan kacarászott. Mot öt hónapos és már csak rám, meg az apjára és esetleg a nagyszülőkre mosolyog, de csak akkor, ha nem telt el sok idő két találkozás közt. Az idegeneket nagyra nyílt szemekkel és tátott szájjal figyeli. Kis idő után dob egy mosolyt nekik is, de már nem olyan reflex-szerű. Kezd tudatosodni azt hiszem.
2010. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5 hetes és 5 napos volt! Napra pontosan tudom, mert olyan csodálatos érzés volt, hogy rámmosolygott /még el is pityeredtem úgy meghatott/ :)
2010. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát akkor remélem, hogy nemsokára én is megkapom a mosolyomat:)
2010. ápr. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!