Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április 6-án született meg a...

Április 6-án született meg a kisfiúnk, és nagyon szeretnék már menni sétálni vele, ráadásul pont jön a jó idő is. Hogyan kezdjek hozzá, hogyan szoktassuk, mennyi időre vihetem ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Először adj rá sapit, és nyisd rá az ablakot kb 5 percre. Másnap 10 percre. Harmadnap már ki lehet vinni 10 percre, és utána fokozatosan már több időre is megfelelően felöltöztetve.
2010. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 edus83 ***** válasza:
Szia gratulálok a babához,én 5percekkel kezdtem napról napra tovább maradtam kint,bár én január29én szültem,és hidegek voltak,szóval te ilyen jó időben szerintem kezdheted 15percel is.
2010. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem voltam ennyire fokozatos :(. Szeptemberi baba, még nem volt 2 hetes amikor először kivittem. 10. emeleti panel erkély nélkül, szóval nem cicóztunk, lementünk a babakocsival 20-30 percre. Pár nap múlva már egy órát sétáltunk, mivel elaludt úgy fél óra elteltével és amíg aludt, lennt voltam vele. Szóval szerintem nyugodtan vidd le jó időben, ha nem fúj erős szél.


És én is gratulálok!

2010. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom decemberi és én kb.1,5 hét után vittem ki először!Első nap 5,második,harmadik nap 10-15 percre,majd utána fél egy órára.Pedig ez a tél elég hideg volt.Ilyen időben szerintem már simán kiviheted úgy hogy 2-3nap 10-15 perc utána már 30percre vagy akár 1órára is!
2010. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!