Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vesz részt a férjetek...

Mennyire vesz részt a férjetek az informálódásban olyasmikről, mint a hozzátáplálás, hogyan neveljük a gyereket, hogyan szoktassuk helyes napirendre, mit hogyaan érdemes csinálni. Stb?

Figyelt kérdés
Könyvet olvas, neten utánanéz?
2009. szept. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Hát ezt ő totál rám bizza.mindig mindent megbeszélünk és eggyezik is a véleményünk,de ha valaminek utána kell nézni pl gyerekülés,etetőszék stb,milyen kell melyik a legjobb ezt totál rám bizza.én megkeres elmondom mit találtam,megbeszéljük és rá bólint általában.Napirendi témában se nézeget utána,könyvet sosem olvasott,de ettől függetlenül 100%-ban részt vesz a babázásban.
2009. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos,mi még csak a váró fázisban járunk és nem is a férjem csak a kedvesem,de nálunk ő volt az,aki előbb informálódott mindenről ami a pocón belül történik mint én:)Amikor megtudta,hogy kisbabánk lesz(mellesleg hamarabb tudta mint énXD),akkor rögtön rohant beszerezni nekem a vitaminokat(nem is kértem),sőt vett könyvet,amit még most is búj,illetve elvitt étkezési tanácsadóhoz,hogy mi az és mennyi amit jó ha fogyasztok a pocakosság alatt:)

Még van jó pár hetünk,majd úgy az utolsó hónapban elég neki a többinek utána nézni:)Addig is én jövök:)Biztos vagyok benne,hogy nagyszerű apa lesz,mert már most is az:)


25 hetes 21 éves kismama:)

2009. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ő inkább a kazánok működését bújja meg a fűrészfórumot. Keveset foglalkozik a lány ilyen napi dolgaival, ezért ha arra kerül a sor, hogy ő eteti néha, van hogy gondot is okoz, hogy hogyan adja neki...

Azt tudja, hogy nekem milyen elveim vannak , én mit hogy csiálok és ahhoz igyekszik ő is tartani magát, bár ha rosszat is csinál a lány nem tudja megállni, hogy nevessen rajta, a lány meg annál inkább csinálja persze... meg az éjjeli ébredésekkel vagyunk más véleményen, de apa ritkán megy be hozzá...

2009. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire :( Ha kérdezem mindig azt mondja:'neked kell tudnod te vagy az anyja.' Úgyhogy nem vagyok vele kisegítve, más segítségem meg nincs. Ez van.
2009. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nagyon sajnálom. Sovány vigasz, de sok mindenről le is marad, mert a gyerekkel törődés egy szép és élvezetes dolog is! Én egyébként jobban érzem magam attól, hogy tudom, mit miért csinálok, ismerem a lehetőségeket, mi miért jó, és a lehetőségekből a szerintem legjobbat kiválaszthatom. Aki nem ismeri... hát az annyival szegényebb ember. Persze tudom, mégis jól jönne a segítség, meg ha ők is vállalják a felelősséget.

Az is vigasztaljon, hogy még mindig jobb, mintha nem informálódna, de mégis kötözködne, hogy "de én meg nem így gondolom"!

Szerintem Te egy nagyszerű ember lehetsz, mindent sikeresen meg tudsz oldani!

2009. szept. 11. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást, ez most nagyon jól esett :)
2009. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!