Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez nem túl sok alvás/ ébrenlét...

Ez nem túl sok alvás/ ébrenlét egy babának?

Figyelt kérdés
Interneten azt olvastam, hogy egy baba 30tól 60 percig képes aktívan ébren lenni. Az én kisfiam három hetes és pl ma is és így idöközönként ébren van 6-7-8 óra hosszát, de ugyan ùgy aludni is képes egyhuzamban ennyit. És nemtudim eldónteni hogy ilyenkor keltsem e, mert szegénykém mikor ilyen sokat van fennt nagyon kimerül.
2016. szept. 8. 04:47
 1/5 Eszter76 ***** válasza:
Az alvás, ha éjszaka van és nem sárgult be, akkor teljesen rendben van, örülj neki. Az ébrenlét szerintem nagyon sok. Miért és mikor van fönt ennyit? Nem lehet, hogy közben alszik időnként 10-15 perceket?
2016. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is hallottam :o 3 hetes es ébren van 7-8 órát?! Nem probaltad altatni? Nem alszik be cici közben? Fura.

Éjszaka oké, ha ennyit alszik, örülj neki! Napközben en ebresztenem, mármint megprobalnék valami rendszert vinni a napjaba, mert ez igy nem valami jo.

2016. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálom én rendszerezni. Nem minden nap van így csak néha. Eszik, pelus csere és utána fáj a hasa, és mire megnyugszik és aludna megint éhes lesz ezért van fent ennyit. Aludni is akkor szokott ennyit miután ébren volt ezért nincs szívem felkelteni.
2016. szept. 8. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Így ertem. Hasfajasra nincs ellenszer. Majd elmúlik neki es akkor beáll a napirend. Esetleg próbáld magadra kötni, talán jobban elalszik. Vagy próbáld ki a rezgos pihenő széket.
2016. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elején így volt nekem is. Rendezõdött. Most 9 hónapos kb 4 órát van egyszerre ébren.
2016. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!