Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám orrfolyós és...

8 hónapos babám orrfolyós és torokfájós. Volna pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Mértem a hőjét 37,9 (levonva). Ez már magasnak számít az ő esetében?

Kedve egyébként jó.

Voltunk ügyeleten kapott zinnatot. De még nem adtam neki mert a mi dokink ilyenre még nem szokott felírni antit. Aggaszt h nem tudom most ezzel vajon ártok vagy sem. Holnap reggel megyünk a mi dokinkhoz addig szerintetek ha nem adom neki nagy baj? Vagy pedig adjak ma neki és holnap megítélni a drnő h kell e vagy sem,max leállítja a kúrát de akkor meg dobhatom ki a gyógyszert.

Anyatejes baba amúgy.

Nagyon megijeszt ez a láz.


2016. szept. 11. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 38,5 alatt nem adok láz csillapítot csak akkor ha látom hogy rosszul érzi magát és nem jön-megy a lakásban. Hagyni szoktam had dolgozzon a láz kicsit persze úgy hogy közben folyamatosan mérem a lázát. Orrfolyásra orr szívás és baby luuf balzsam , ha van köhögés is akkor stodal. Ezeket mind az orvosunk ajánlotta , ez alapján taoadztaltuk ki. Neki szinte mindig vírus, mert ahogy elmúlik a láz a tűntek is szépen elmúlnak. Szerencsére a doktor nőnk nem ír azonnal antibiotikumot, csak ha tényleg muszáj
2016. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!


És nálatok mennyi idős a baba?

Vagy ez amit írsz ez hány hónapos korában volt?

2016. szept. 12. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!