Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Általában meddig tart 1-2...

Általában meddig tart 1-2 éveseknél a köhögős, orrfolyós megbetegedés?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha "sima" nátha, nincs szövődmény akkor is 4-7 nap. Sok folyadék, c-vitamin, orrspray, orrszívás. Ha van rá mód hidegpára vagy inhalálás. Nálunk ezek segítenek. Sajnos most mi is egyik náthából estünk a másikba családilag, két-három nap nyugi volt közte.
2015. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lányomnál már két hete tart. Közben beficcent egy hányós vírus is, az már lecsengett, de még mindig köhög és folyik az orra. Lassan kezd úgy tűnni, hogy soha nem lesz vége...
2015. nov. 2. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
ENnyi idősen a 2-3 hét teljesen normális.
2015. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én egy éves fiam is most volt náthás. Egy hét eredménytelen tengervizes orrspray - orrszívás - nasivin kúra után elvittem orvoshoz, mert ugyan a náthán kívül szerencsére semmi baja nem volt, de úgy éreztem, hogy nem akar megoldódni. Az orvos írt fel másik orrcseppet, illetve sinupretet kellett még adnom, innentől kb. 5 nap alatt meggyógyult.

Szerintem a két hét normális, pláne, hogy közben a szervezete másra is fordította az energiáit, de persze én laikusként mondom mindezt. Attól is függ, hogy milyen a váladék, elkezd-e köhögni, láza van-e stb.

2015. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!