Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a fiam. Óránként...

7 hónapos a fiam. Óránként fent van. Cici es alszik. Mit tegyek? Nalatok a napirend h van? Írjatok!

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 04:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk ugyanez van, annyi különbséggel, hogy 10 hónapos a Hercegnőm.kb 7 hónapos koráig kifogástalanul aludt. Azóta viszont óránként felkel. Van olyan, hogy 10szer kell visszaaltatnom. Jelzem, hogy semmilyen körülmény nem változott ami miatt ez történhetett. Hosszú távon, azaz lassan 3 hónapja, nagyon fárasztó. Az orvosa szerint szeparációs szorongása van, és ez a következménye. Az elvem az, hogy semmi sem tart örökké, remélem hamar elmúlik ez is. Kitartást nektek!
2016. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam volt ilyen, igaz, hogy ő a kezdetektől fogva rossz alvó volt. Lehet szeparációs szorongás, vagy jön a foga, esetleg valami mozgásbeli ugrás is. Én is csak azt tudom mondani, hogy egyszer elmúlik, kitartás!
2016. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A lehetséges okokat már leírták.

Vedd magadhoz az ágyba, úgy gyorsan meg tudod szoptatni és Te is jobban tudsz pihenni, felkelni sem kell.

Emellett nap közben, ha alszik és teheted, dőlj le.

2016. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már köztünk alszik,igy gyorsan meg tudom ciciztetni. Fog az jon,meg mozgasban is ugras van. Na de ennyire.... Egy hosszabb alvása sincs és az nem jó. Igen nálunk is 4 honapos koraig jo alvó volt. Szóval már fárasztó. ...
2016. szept. 12. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egyedül, juhééé! :D


egy 9 hónapos kisfiú anyukàja

2016. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mond az orankenti kelest! 1-2x eljatszotta ejszaka utana masnap ejszakara olyan faradt volt, hogy szinte semmi! Eleg borzaszto! Kitartast!
2016. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van egy 30 hónapos fiam is. Ő is 2x 3x ébredt de ő legalább aludt napközben es éjszaka egy hosszut is... De a picur napközben sem akar csak fel órát. ..

Kitartás mindenkinek. Napirend h alakul?

Napird

2016. szept. 13. 02:55
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Azzal nincs gond, csak hogy nem alszik rendesen éjszaka. Ha csak kétszer kel az rendben van, ha egyszer, az maga az álom.

7-kor kel, cici majd peluscsere, öltözés,játék, tejpép illetve anya reggelijének lopkodása :D


9-kor cici, alvás kb egy óràt

(persze itt lehet tolódàs, ha késõbb kel, vagy többet alszik, mint 1óra. Ha korábban kel, akkor sem rakom le 9-nél hamarabb)


10:30 tízórai(gyümi)

12:00 ebéd, elég sok mindent eszik màr szerintem

14:00 alvás, kb. 2 óra hosszat, elõtte szopizik

16:30 uzsi

18:00 vacsi

20:00 fürdés, szopi, alvàs


7 hónaposan 3* aludt, de akkor max egy óràt alkalmanként. 9-kor, délben és 16-kor. A többi ugyanaz.

2016. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 8hónapos korig óramű pontossággal kelt éjjel 11-kor,3-kor,és ennyi. Aztán 8hónaposan borult minden.... Azóta olyan pocsék éjszakáink vannak,hogy az hihetetlen. Van, hogy szó szerint fél óránként cici kell neki,van,hogy csak óránként, de a leges legjobb éjszaka is minimális 5x kel.én már hulla.vagyok. És az hozzá tartozik, hogy már 14 hónapos. Ja,és van egy nővére,aki iskolás, őt keltenem kell negyed 7-kor,és mi visszük suliba,úgyhogy az sincs, hogy esetleg reggel tovább ágyban maradjak.de ha lehetne se tudnék, mert fiam legkésőbb 6-kor fent van.

De amikor padlót fogok az az,hogy múlt héten férjem kelt fél 4-kor hajnalban, pont félévre fiunk is, gyorsan cici a szájába, aludt vissza, én kettőt nem láttam, mert 20 percenként sírt éjjel, szinte nem is aludtam, pedig köztünk volt, erre párom odajön nézi,elkezdi, Jajjjj de imádom aranyomat, most milyen jól aludt éjjel......... :o. Mondom te hol jártál????? mondom itt sírt melletted 20 percenként, te meg azt mondod,hogy milyen jól aludt????????? Mert hogy ő nem is hallotta.na,mondom az szép. Én biztos nem tudnék úgy aludni, h mellettem sír a pici,nekem azért olyan jó alvókám szerencsére nincs :D

2016. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem ő a második. Tanácstalan vagyok és elkeseredett. ..a fáradtságrol meg nem is beszélve. Este adtam neki sinlacot is de semmi ...mintha nem is evett volna. Vagyis nem az éhség mitt kel fel.
2016. szept. 17. 04:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!