Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, amikor már nem kifogót használtál a fürdetésnél?

Figyelt kérdés
Utána normál törölközőre váltottál?
2016. szept. 15. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, mit definiálunk kifogóként, miénk olyan, mint a textilpelus, csak kicsit vastagabb, és jóval nagyobb. Születése óta ezt használjuk, 3-at vettem, azt váltogatjuk. Szerintem jobban issza a vizet, mint a normál törölközők, meg vékonyabb is, könnyebb vele hozzáférni mindenhova.
2016. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Sose használtunk kifogót, kezdettől normál frottír törölközőt használtunk mindkét gyereknél.
2016. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk is olyan van, mint amit a 11-es ír. 4 éves múlt a fiam, most is ezeket használjuk, sokkal jobbak, mint a törölközők. Hogy ezt kifogónak hívják-e vagy sem, fogalmam sincsen.
2016. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
A nagynál 2 hónapig kifogóztunk, a kicsinél egyáltalán nem, mert nem találtam egyik boltban sem. De igazából nem is hiányzott. A Jysk-ben vettem neki jó puha fehér törölközőt, azt használjuk. Nem kimondottan babatörölköző.
2016. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha a kapucnis törölközőt érted kifogó alatt, akkor még 6 éves gyerekem is használja.

ha a naaaaagy tetrát, akkor... ritkán ugyan, de használjuk. bár azt babakorában is csak akkor használtuk, ha a másik nem száradt meg... de még mindig megesik, hogy strandra azt pakolom be, mert kicsire összehajtható, vagy nyári takarónak azt adom a gyereknek.

2016. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ha a kapucnis törölközőt érted kifogó alatt, akkor még 6 éves gyerekem is használja.

ha a naaaaagy tetrát, akkor... ritkán ugyan, de használjuk. bár azt babakorában is csak akkor használtuk, ha a másik nem száradt meg... de még mindig megesik, hogy strandra azt pakolom be, mert kicsire összehajtható, vagy nyári takarónak azt adom a gyereknek.


Ja, nálunk a nagy terta a kifogó. a másik kapucnis törölköző, csak így szimplán.

2016. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!