Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a borostyá...

Mik a tapasztalatok a borostyánkö nyakláncal a pici babáknál? Légyszi irjatok tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

nem egész 2hónaposan ráraktam a fiamra.nagyon jól állt neki :-) és azt vettem észre,hogy nem nyálzott annyira.pedig egyhuzamban "rágott".

aztán nem tudom hogy genetika e vagy a lánc "hatása"(mármint annyira fogzáskönnyítő) de 12hónapos koráig nem jött ki egy foga sem.Viszont az oltások után sem lázasodott be,pedig sosem kentem,adtam előre lázcsillapítót.

egyet tudok,mostanában születendő babámnak ha veszek újat(mert a másfél éves fiam eltüntette az övét) nem a neten rendelem majd.Sokkal olcsóbbért(1990.-)láttam a városban egy ásványokat/köveket árusító boltban.

2010. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mi kisfiunk nagyon nyálzik,de még nem bujott ki a foga.Ékszerüzletben keressem?
2010. ápr. 23. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár ott is. Volt mikor használt, mert hordta egy hétig. Volt mikor levettem, mert annyira ordított 3 napja, hogy nyaklánc ide vagy oda, nem használt, miután levettem nem volt baja. Szóval szerintem nem mindig használ, bár bőszen hiszek benne és áztatom minden felvétel előtt langyos vízbe, hogy hasson, mikor kell.
2010. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm vett a kisfiának, hogy végre nyugisabb legyen az éjszaka, mert fél óránként felébredt a gyerek, de semmit nem használt, pedig barátnőm hitt benne.
2010. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan az a tapasztalat,mint az első válaszolónál.Szuriknál semmi,fogak úgy bújnak,hogy alig vettem észre.Aztán,hogy a nyaklánctól-e...?A lényeg,hogy én hiszem,hogy attól!
2010. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, gond nélkül kijött az első 4 foga. Én internetről rendeltem.
2010. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!