Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék tapasztalatokat...

Szeretnék tapasztalatokat olyan szülőktől akiknek súlyosan sérült a babájuk születéskor. A mi babánk halva született és csak 15 perc után kaptuk vissza őt, az oxigénhiány miatt sérült. Mi vált be a babáknak? Mik a tapasztalatok? Várom a válaszokat,

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,segíteni ugyan nem tudok de az együttérzésemet szeretném kifejezni!

Szörnyű ami történt veletek,de hála Istennek a tragédia elkerült benneteket!

Kívánok minden jót,örömet,boldogságot és sok-sok segítséget,hogy a babuci teljes életet tudjon élni!

2010. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm jól esnek a biztató szavak. A legrosszabb az az hogy megfigyelés alatt voltam 1 hétig és még is így jártunk és örüljek annak hogy én élek. De a lényeg hogy velünk van a kicsi és sok sok mindent próbálunk neki megadni hogy fejlődjön. Remélem sikerül.
2010. dec. 28. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hintáztassátok minden formában, nagyon nagyon sokat! Tornák, fejlesztések amelyen hamar csak lehet! Nem írtad le, hogy most hogyan álltok?
2010. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most lesz 11 hónapos. nincs szopóreflexe így pohárból eszik de szondán is ki kell pótolni a mennyisége néha. nem ül, nem forog csak ritkán hasról hanyatt. fejét nem emeli ki csak pillanatokra. sokszor beteg mivel a nyelést is tanulja így a váladék miatt sok baci van a torkán. nehezen viseli a tüdeje ezeket a gondokat. viszont mosolyog, többet eszik, kezdi szeretni a vizet talán fel fedezte hogy van kettő kezecskéje és a tárgyakat embereket figyeli. azt tudni kell hogy az orvosok azt mondták nem hozhatjuk haza élete végéig gépekhez lesz kötve. Ahhoz képest csoda hogy van és amiket csinál. heti kétszer járunk dévény tornára itthon napi 6 tornáztatom és heti két alkalommal konduktor tornáztatja.havonta kétszer járunk a margit kórházba és a jános kórházba.
2010. dec. 28. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak benneteket! Kivánok nektek nagyon sok erőt.egészséget,boldogságot!!
2010. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, a hoxa fórumán találsz ilyen anyukákat, van már ilyen fórum is.

Én gyógypedagógus vagyok, nem tudom tudok-e valamiben segíteni.

Nagyon nagy eredmény amit elértetek, csak így tovább! :)

2010. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat és örülök hogy valahol a világon egy ismeretlen gyógypedagógus is észre veszi a javulást a kisfiamon. pici javulások de kitartó vagyok és a sok pici idővel sokat fog jelenteni
2010. dec. 29. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:08 vagyok


Gratulálok igazán nagy dolgokat értél egy a kicsiddel, csak így tovább egyet sose felejts el remény mindíg van és csodák mindíg történnek. Az én kisfiam 20 hónapos nem jár nem beszél nem kúszik a fejét még most sem tudja sokáig tartani a táplálási nehézségek most lassan megoldódni látszanak, de folyamatos emésztési problémákkal küzdünk ami mindíg éjjel jön elő, gyakorlatilag fél éve a férjemmel felváltva nem alszunk, de megéri. Soha ne add fel a reményt, tudom nehéz, sokszor én is sírok egész éjjel, de egy mosoly mindent megold amit tőlük kapunk. Ha gondolod szívesen segítek, hogy felesleges drága köröket nem fussatok meg, nekünk sikerült néhányat:-(

2010. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom amit ti is átéltek. Nagyon büszke lehetsz magadra és a férjedre is mert nagyon de nagyon kitartóak vagytok . Biztos vagyok benne csodálatos szülők vagytok a picurnak.
2010. dec. 30. 10:06
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Tudom, már régi a kérdés, de sajnos hasonló gondunk van nekünk is. Megkérhetlek, hogy privátba küld el, hogy mi történt veletek és hogy hol szültél? Az én fiam szintén oxigénhiányos lett, mert nem császároztak meg időben, szerencsénkre mi nálunk nincs gond az etetéssel, kicsit hypotón, de ezt a dévény kezeli, viszont epilepszia gyanúsak vagyunk. A Margit Kórházat mi is megjártuk...Hát erről inkább nem nyilatkozom nyíltan.Várom válaszodat priviben. Jó egészséget és kitartást kívánok!

2011. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!