Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss tapasztalatokat írnátok...

Friss tapasztalatokat írnátok a SOTE 2-ről, mit érdemes bevinni, mit adnak? Most pakolom össze a kórházi pakkomat. Egyéb tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Átolvastam a régebbieket itt, de mivel az egészégügyben egyre csökken a pénz, nem tudom, mostanában mit adnak még, mit vigyek be. Tud valaki segíteni ebben? A vajúdóban vagy a szülőszobán lehet hallgatni CD-t? (van olyan kórház, ahol lehet).
2009. okt. 9. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt is lehet zenét hallgatni, ha viszel cd-t. Köldökápoláshoz adnak alkoholt és hintőport, ezen kívűl mindent neked kell vinni. Kisruhát adnak a babának amíg bent vagytok. A szüléshez vigyél külön hálóinget, mert azt sem kapsz.
2009. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Múlt héten szültem ott. A cd-t nem tudom, de a babának vigyél pelust, popsitörlőt, textilpelenkát (4-5db). Ruhát kap csak majd hazahozós kell, de az apa is beviheti majd, alkohol+gézlap+hintőpor a köldökápoláshoz van, nekünk volt popsikrém is (Sudocrame)!

Magadnak hálóing minimum 2 db, és ugye amiben szülsz, tisztálkodási szerek (tusfürdő, fogrkém, wcpapír...amit egy nyaralásra is vinnél), betét (nekem a Tena extra nagyon jó volt) és a Tena hálós bugyi is bevált de jók a nagyobb méretű bugyik is. 2 papucs, egyik a fürdéshez. Evőeszköz, esetleg tányér. Köntös, 2 törölköző és egy kicsi kéztörlésnek. Azt hiszem hírtelen ennyi.

Én nagyon meg voltam elégedve mindennel, nagyon kedvesek voltak a nővérek és a csecsemősök is.

Könnyű szülést kívánok!


1 hetes kislány anyukája :D

2009. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Kedves Utolsó, volt fogadott dokid/szülésznőd? A Tena hálós bugyiból mennyit érdemese vinni? Eldobható?
2009. okt. 9. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Örülök ha segíthettem, én egy csomaggal vittem (2db), az egyiket kiöblíted, másnapra megszárad. Volt fogadott dokim, szülésznőm nem.

Ha van kérdésed írj nyugodtan!

Szép estét!

2009. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! ;)
2009. okt. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!