Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mit csináltok,...

Anyukák! Ti mit csináltok, amikor úgy érzitek, nem bírjátlk tovább?

Figyelt kérdés
Mert nyügös napja (hete, hónapja) van a babának és semmit nem tudtok csinálni tőle. Vagy nagyon álmos, nagy nehezen elalszik, majd mikor kimennél a szobából, felébred, stb...
2016. szept. 19. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
arra gondolok, hogy épp mehetnék minden nap napszámba a hagymaföldre is dolgozni. Mennyivel jobb egy kis hisztit hallgatni..
2016. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha már tényleg úgy éreztem, hogy nem bírom, akkor világgá mentem. Amíg kicsik voltak, ez azt jelentette, hogy két szopi között otthagytam őket apjukkal és leléptem egy hamburgerre. Most hogy nagyobbak, megkérem anyósomat, hogy hadd aludjanak ott, és én is kialszom magam.

Ha erre nem volt lehetőségem,akkor megvártam végre, amíg csak elaludt a beste :) és csokit ettem és felnőtt zenét hallgattam. Illetve a szobabiciklizés még elég jól feltölt, de arra idő kell, ami ritkán van. :P

2016. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Az apjára bízom egy órára és kikapcsolódom. Kertezek, veszek egy finom fürdőt vagy megnézek egy filmet. Ha nincs a közelben a párom, és esélytelen hogy megértsem mi a gyerek baja, akkor elmegyünk sétálni, vagy kutyázunk.
2016. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Van h mar az is kikapcsol h apjara hagyom a gyerkocot es elsetalok a boltba v a fagyizoba egyedul. Vagy ha apja leviszi egy kicsit a jatszora,en meg beulok egy kad vizbe. Amikor pedig az ilyen lopott 1 oracskak nem elegendoek,akkor elviszi a mama es nala alszik:)
2016. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Most nehezen alszik, nagyon-nagyon gyakran kel az anyatejes fogzó kisfiam. Éjszaka sírok, sokszor nappal is ha fàradt vagyok. Ha az apukàja nem dolgozik akkor õ van vele én meg elvonulok aludni. :)

Makd lesz jobb.

2016. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Szólok a férjemnek, hogy mire hazaér össze lesznek készítve a gyerekek és mehetnek, amerre látnak :-) Ha szar idő van vagy a férjemnek is rossz napja van éppen, akkor csak a minimumot csinálom a háztartásban.

Plusz a kicsit hordozom, így tudok főzni vagy mosogatni, teregetni amíg a hátamon van.

2016. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Segítséget kérek!😉Tényleg nem megy másképp.Mostanában elég rossz passzban voltam (remélem,hogy voltam) és már néhány apróság is sokat segített,hogy kicsit összeszedjem magam.A családom nélkül nehezebben ment volna,az tuti.Nagy levegőt veszek,koncentrálok valami jóra,és megpróbálok felülkerekedni a fáradtságon,rossz kedven,vagy épp azon a negatív dolgon,ami lehúz.Blablának tűnik,de működik.
2016. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Feljövök a gyakorira és lepontozok mindenkit.
2016. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Friss levego. Esti futas. Csoki. Forro furdo. Baratnozes. Mozi.
2016. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as felröhögtem. :D
2016. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!