Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tornán vigasztaljátok a síró...

Tornán vigasztaljátok a síró babát?

Figyelt kérdés

Járunk Dévényre, végigsírja az egészet.

Lát engem, szoktam neki beszélni (de azért nem dumálom végig), ha épp úgy van mutatok neki játékot.

Ma anyós jött velem, teljesen kivolt fél perc után, végig énekelt, mondókázott, kb. a gyerek mellett hempergett, minden játékot odatett, rázta mellette, ha épp nem nyújt hozzá a gyógytornász egyből felkapta és sajnálkozott, hogy jaj kínozzák, de itt a mama, nem kell félni.

Mondjuk így is sírt.

Majd megkaptam, hogy érzéketlen tuskó módra csak kukán nézem a szenvedést. :-D

Ti szoktatok valamit csinálni?



2016. szept. 22. 22:59
1 2
 11/11 Mattias válasza:
Belefér, mivel 1-2 ilyen ölbevétel van, minimális ideig. A gyógytornász jól érzékeli, mikor szükséges. Természetesen ez gyermekfüggő, hogy milyen megnyugtatást igényel. Nálunk a simogatás ilyenkor nem jó számára, egyébként az adott szülő kompetenciája kell legyen, hogy eldöntse, mivel nyugtatja a gyermekét (nem a gyógytornászé, és nem is az enyém, itt a gyakorikerdeseken).
2017. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!