Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vendégek jöttek ma este 7kor...

Vendégek jöttek ma este 7kor mikor fürdés idő van.10ora előtt mentek el. Van egy 30 hónapos fiam aki miutN elmentek lassan elaludt. Kb 1 órát aludt ea riadtan kelt es csak ordított. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Rosszat álmodott? Fáj valamije?
2016. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Babák kategoria, atya gatya. 2,5 eves basszus! Nem csinalt meg ilyet soha? A gyerekek szoktak neha felriadni, rosszat almodni, stb. Nyugtasd meg es kesz, nincs semmi baja
2016. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Pavor nocturnus? Guglizz rá. Az én gyerekem mindig akkor produkálta ha valami felbolydulás volt a napjában (fokozott izgalmak pl. vendégek, szülinap, bármi extra esemény, vagy simán csak napközbeni rosszul alvás - túlfáradás).
2016. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

30 hónapos baba az a 2 és fél éves kisgyerek?

Azért szerintem már számolhatod években, nem kisbaba. Rosszat álmodott, előfordul az ilyen.

2016. szept. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

30 honapos ... Ilyenkor mar nem honapban szokas szamolni, az csak 1.5 eves korig helytallo.

Rosszat almodott.

2016. szept. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Többszöri ébredés volt....ha ezutan vendégek jönnek a gyerekek miatt nem boritok mindent... Szerencsére a 7honaposom megfurdettem es ott majdnem mindenment mint máskor. ...
2016. szept. 23. 04:57
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém sem bírja a vendégeket. Még pici, így nàlunk 7-kor menni kell mindenkinek, max. még fürdésre maradhatnak. De ha délben jön össze nagyobb társaság, attól is megmakkan és este fàradtságában egy órát sír. Szerintem sok volt neki az élmény.
2016. szept. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos nem az a pavor...szem nincs nyitva...remélem csak tulfaradt...
2016. szept. 23. 06:12
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Felizgatták a vendégek, amúgy az én 2,5 évesem is sokszor felriad/felsír álmában, egyszer már alvajárást is produkált.
2016. szept. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg túl sok volt neki az inger,de ha ezzel most talalkoztatok eloszor es azt mondod tobbet nem is engedsz ilyet,akkor szerintem burokban tartod..ket es fel eves messze nem baba(enyem pl. Mar ovodas ennyi idosen) szuletesuktol kezdve volt napirendunk,de nem csak hozzajuk igazitottuk az eletunket,hanem nekik is alkalmazkodni kellett,igy nincs gond,ha neha 10kor fekszenek,kimarad a furdes vagy netan mashol alszunk..ne vedd sertesnek,nem beszolni akarok,csak a sajat eleteteket nehezititek meg...
2016. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!