Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vendégek jöttek ma este 7kor...

Vendégek jöttek ma este 7kor mikor fürdés idő van.10ora előtt mentek el. Van egy 30 hónapos fiam aki miutN elmentek lassan elaludt. Kb 1 órát aludt ea riadtan kelt es csak ordított. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 23:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem most találkoztunk vele először ,csak most volt ejjel h többször felriadt es nem tudtam megnyugtatni. A hab a tortan az volt h felebredt a picur is es hát duoba csucs volt... Főleg h a kezemben cipeltem mindegyiket mert a picur az is anyas....viszont a ma delutani alvasa sem volt nyugodt...igaz nathad is,de az ingereknek tudom be...
2016. szept. 23. 20:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túl pörgött, ennyi. Sok volt az inger. Szerintem nem kell belőle nagy ügyet csinalni, lehet h legközelebb elo sem fog fordulni.

Ne haragudj, de a 30 honapos kifejezés tenyleg nevetséges.

2016. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ma is előfordult. Viszont ma a dutani alvas maradt ki.....
2016. szept. 26. 23:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan kiszámolom...32 hónapos lányom épp most szokott le a nap közbeni alvásról stabilan. Kb. 3 hónapja küzdünk vele, ennyi volt az átmeneti idő (ha aludt nappal este 11-ig viháncolt, reggel meg fáradtan kelt és folyton álmos-fáradt volt), most egybe megalussza a 12 óráját éjszaka és sokkal jobb. Lehet, hogy nálatok is elkezdődött az átmeneti időszak.
2016. szept. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nalam dutan 3orat szokott aludni. Tegnap is aludt volna de mivel a picur felébredt nem tudtam elaltatni....de láttam milyen faradt. Este amugy 1

\2 10 mire elalszik. Reggel 7 korul kel.

Tegnap 8kor elaludt de sokszor fent volt...

Amkicsinel meg szeparacios korszak....csucs ez az erzes....

2016. szept. 27. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!