Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha visztek útra anyatejet...

Ha visztek útra anyatejet vagy tápszert, hogy tartjátok melegen?

Figyelt kérdés
Ha olyan helyre mennénk ahol nem szivesen szoptatnék.
2016. szept. 27. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Amikor tápszert kapott a gyerek, akkor volt egy termoszunk, abban tudtam, hogy kb. meddig marad fogyasztható, és milyen melegen kell beletennem, hogy jó legyen.

De inkább a forró vizet vidd külön, és külön a port, és úgy keverd össze. Nem mindegy, hová mentek, ha esetleg a vízmelegítés megoldható, nyert ügyed van.

Anyatejet meg eredeti csomagolásban tároltam, és mindig megoldottam, hogy legyen olyan hely, ahol nyugodtan tudok etetni. Nem kell szégyenlősnek lenni, a legtöbben nagyon segítőkészek, ha megkérdezed, hogy van-e ilyen helyiség, amit használhatsz. Legvégső esetben meg van az embernél egy jó nagy kendő, az én fejem meg a baba lába látszik ki, a többségnek le se esik, hogy mi most mit művelünk.

2016. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót kérdeztem másfél hónapja ☺ azt tanácsolták hogy külön vigyek babavizet, meg tápszert.Vettem egy termoszt, a cumisüvegbe öntök vizet, felmelegítem (főleg ha olyan helyre megyek ahol tudom, hogy nincs lehetőség melegíteni) beleteszem a termoszba és külön egy dobozkában a kimért tápszert.Amikor megéhezik, a tápszert hozzáöntöm a vízhez és frissen kész is a kaja.☺
2016. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amég szoptattam addig a tejcsid az eredeti csomagolás bók kapta ( ügyesen meglehet oldani) 😃😉

A tápit viszont én is helyben nevettem. Forró víz a termoszba, egy üveg hideg víz, és a tápi.

2016. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom anyatejes volt. A lefejt tejet betettem a hűtőbe otthon az utazás előtt. Az Avent mellszívómhoz volt kis cipzáras táska (pont egy 250 ml cumisüveg méretű)és mini jégakku, pont anyatej szállításához. Ebben vittem a lefejt tejet. Ha megálltunk pl. benzinkútnál, mindig segítettek nekem megmelegíteni ezt akár mikroban, akár forró vízbe állítva.(Tudom, nem ideális, de szükség törvényt bont...). Viszont gyakran volt olyan is, hogy az autóban, az autópályán fejtem és, vagy a térdem között melengettem a cumisüvegben, amíg meg nem ette.

Szóval az anyaság fejleszti a probléma megoldó képességet.

2016. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :-)
2016. szept. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!