Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szeparációs szorongos mikor...

A szeparációs szorongos mikor kezdődötz nálatok, meddig tartott és miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt egyik gyereknel sem.
2016. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kezdődött. Korábban is mászott már de akárhova mentem mászott utánam de leült figyelni mit csinálok vagy játszott valamivel. Ekkor meg állandóan belém kapaszkodott, nem tudtam megmozdulni se tőle. Altatás és éjjel a visszaalvás is gond volt, néha hallottam felsírni éjjel de egy másodperc és vissza is aludt, na szepa idején ilyen se volt. Amint meghallottam indulhattam is hozzá, nem aludt vissza csak úgy. Meg korábban csak cumit adtam neki ha tényleg felkelt és kijöttem, itt az kevés lett, bent kellett maradnom 10-20 percig is. Este egyébként elalszik magától de akkor nem volt hajlandó egyedül elaludni. Mikor meglátta, hogy készülök valahova már nyűgös volt. Nem tudom meddig tartott, mert először az alvása állt helyre kb 9-10 hónapos kora között, a kapaszkodásról meg kb 11 hónaposan szokott le, most hogy valamelyik mégse amiatt volt vagy amúgy is fokozatosan javul a helyzet, azt nem tudom.
2016. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most 10 honapos a fiam es talan az utobbi idoben lett kifejezettebb a dolog. Mindenhova jon utanam, a labamon felkapaszkodik, sokat keretozik olbe es az utobbi 1-2 alkalomnal ha otthagyom valahol es atadom masnak egybol sir.
2016. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányunk, pár napja csinálja, hogy állandóan belém kapaszkodik, vegyem fel. Ha lerakom vagy megy tovább, vagy sír, hogy vegyem vissza. Nem tudom ez az e, vagy csak most ilyenje van. A többit nem tapasztalom (egyelőre) vagyis nem sír ha kinegyek a szobábolól, nem csak nálam akar lenni, és nem egész álló nap megy ez, csak párszor egy nap.
2016. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!