Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gontoltok a Hunor nevrol?...

Mit gontoltok a Hunor nevrol? Svedorszagban elunk, szep magyar csaladnevunk van hozza. Ez a nev megtetszett, es nincs benne semmi ordongos, raadasul sokan ismerik a magyarokat a hun-bol igy kifejezhetjuk a magyar szarmazast is vele, szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk elsődleges szempont volt hogy a gyerek neve tükrözze a származását (vegyes pár vagyunk). Szerintem ez egy pozitív dolog, a Hunor pedig egy szép magyar név, hajrá!
2016. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szuper nev.Tetszik ez a gondolkodasmod.Szep neve lesz a kisfiatoknak,gratulalok :)
2016. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Végre valaki, aki külföldön sem nemzetközi tucatnevet ad. Pl. Marcell. A Hunor gyönyörű név. Nekem is magyar nevem van külföldön. Szerintük szép és különleges.
2016. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép név, és nagyon helyes, ha tükrözi a származását! Hajrá! Magyarországon is jó lenne, ha így gondolkodnának a szülők, annyi szép magyar név van, minek legyen egy gyereknek idegen neve?
2016. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó választás!Nekem is nagyon tetszik!Az én kisfiam is Hunor,becézni nem igazán lehet,de nem is szükséges.:)
2016. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!