Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerdan kapott oltast a 15...

Szerdan kapott oltast a 15 hetes kislanyom, ma pentek van, es a vegbeleben 12 orankent a nurofen hatasa utan mindig van meg 38 fokig laza. Hol 37,7 vagy 37,4 vagy 37,9. aggodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyebkent nagyon jokedvu, etvagya is van, sokat nevetgel, nem ugy tunik, mintha beteg lenne, csak ez a "laz" amiota meg az oltas. az elso kupot mindig kikakilja, sot vagy egy kilot is kakil:o) mindig meg kell ismetelni a kupbeszurast. aggodom, vigyem dokihoz???
2008. okt. 3. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

38-ig csak hőemelkedés.Nekem a Nurofen sosem segített a Germicid C-t részesítettem előnyben.

A Rubophen szirup is nagyon jól bevált,csak egyszerre a kúppal nem szabad adni,a kettő közt teljen el idő.

Ha esetleg nem tudsz Germicidet iratni,mert vényköteles,a Mexalen kúp is jó.

Igyon rengeteg teát,napi 2x langyos fürdő és nem árt ha kap v.mi vitamint pl.Cebion 2x multi szirupot.Kicsit legyengülhetett az immunrendszere,meg kell támogatni,de ilyen előfordul ne ijedj meg.Akkor vidd orvoshoz ha hétfőig nem múlik el a hőemelkedés v.belázasodik.

Lényegében ez a 3 gyógyi,sok folyadék és pihenés kell neki.Otthon napi 1-2 órát szellőztess!

2008. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszi a gyors valaszt. borogatom ezerrel a kis labat, de erzem a fejecskejen, h hoemelkedese bizti van. cebiont kap, napi 5 cseppet teaval.
2008. okt. 3. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szerdán kapta a lányom a 3 hónapos oltást és estére 38.9 lett a láza nurofent adtam neki, de még feljebb ment 39.7 lett, a gyerekügyelet tanácsára bevittem a kórházba és ott is tartották megfigyelésre. Az előző oltásnál semmi baja nem volt, most meg nagyon nyugtalan, nyűgös és fura volt. Nourofent pedig soha többet nem adok a gyereknek, mert szart se ér.
2008. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!