Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babára rövid ujjú...

14 hós babára rövid ujjú bodyt adtok vagy még hosszút? Panellakásban lakunk,24-25 fok van. Aludhat már rövid bodyban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én hosszút adok, és van rajta pizsama is.

20 hónapos, kb 22 fok van éjszaka.

2010. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 13 hónaposra még ugyanúgy hosszúujjú rugdalódzót adok + közbepes hálózsákot, mint eddig. Magamon tesztelem: én is még bőven a téli paplanommal alszom...
2010. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 13hónapos,már jó ideje rövid ujju badyban alszik.Plussz egy pizsamanadrág.Kispaplannal takarozik,ami ritkán van rajta.Kb nállunk is ennyi fok van.Tetőtér.
2010. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, lemaradt, h közepesen vastag hálózsák is van rajta, és takaró, ami nem igen marad meg.

De szerintem inkább az döntő, h mihez van szoktatva, én az elejétől fogva mindig túlöltöztetem kicsit...

2010. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is panelosok vagyok. Éjjel egy ujjatlan body + vékony anyagú rugi van a 16 hósomon (takaró nem kell). Nappal az ujjatlan body, rajta rövid ujjú vagy hosszú ujjú vékony anyagú póló és mackónadrág.
2010. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Off: hogy csináljátok, hogy ilyenkor panelban ilyen meleg van nálatok, hogy rövidujjú elég? Mi most majd megfagyunk, mikor kikapcsolták a fűtést. Reggel 20 fok volt, ami nekünk hideg, mert egész télen 25-26 fok körül volt a hőmérséklet.

Mi is pulcsiban vagyunk itthon, a babámra hosszú ujjú bodyt, plüssrugit (ujjatlan) és egy kötött kardigánt adok. (lent játszik a földön, ott még hűvösebb van) :o(((

Komolyan kint melegebb van, mint itt bent a lakásban...

2010. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Kedves utolsó. Nálunk még éjszaka fűt egy picit. Így nem hűlt még le a lakás.
2010. ápr. 25. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!