Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rontottam el? 6 hónapos a...

Mit rontottam el? 6 hónapos a kislányom és két hete egy percet sincs el egyedül. Ha leteszem sír, ha felveszem vigyorog. Ha ráfigyelek mosolyog ha elfordulok dühös lesz. Eddig nem volt ez így. Olyan jól eljászott egyedül.

Figyelt kérdés
Mi változott meg,mit tehetnék,hogy újra jól érezze magát egyedül is?
2009. jún. 8. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit vigasztal ezzel mi is így vagyunk.Amíg látja,hogy csak rá koncentrálok addig jó,ha nem akkor sikít.

ÉN IS KÍVÁNCSI LENNÉK A GYÓGYMÓDRA!!!

2009. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajna a választ én sem tudom, de az én kisfiam is ezt csinálja már 2 hete, szerdán lesz 6 hós.Én hallottam a szeparációs korszakról, de azt 8 hós korától mondják.

Lehet hamarabb kezdődik náluk:)

2009. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt el kisfiam, hogy a földre tettem a szőnyegre, nagyon jól el volt.

Ti a kiságyba vagy a járókába rakjátok játszani babáitokat?

Csak mert ott az ényém is üvöltött.

2009. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néha a járókába teszem,mert eddig ott jól elvolt egyedül is. Nekem azóta csinálja ezt amióta nagyon gyorsan hasra tud fordulni kb 2-3 hete.
2009. jún. 8. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a szőnyeget, tegyél elé játékokat.

Ez csak egy tipp, mondom nekem nagyon bejött, sőt elkezdett kúszni is ha meg akart szerezni valamit, amit messzebb raktam. És egy hangja sem volt, csak ha szükségletei voltak(kaja, kaka a pelusba, álmosság).

2009. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy egy hátránya van, megszokta a szabadságot, és már akkor is üvölteni kezd ha csak a járóka fölé teszem. Ma már 8 hós, követ négykézláb az egész lakásban, ma pl. a fürdőmet áztatta el, kivette a kádból a mosógépcsövét... :)))

Úgyhogy tényleg csak egy tipp, nehogy az legyen, hogy rossz tanácsot adok, én felvállaltam, de szerintem így sokkal jobban fejlődnek.

2009. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat
2009. jún. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!