Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsi nagyon fontos...

A babakocsi nagyon fontos kellék vagy egy jó babahordozó felér vele, főleg a kezdetekben?

Figyelt kérdés
Nem vettünk még babakocsit de nemis találom olyan létszükségletnek mint a babihordozot, ami nekem sokkal hasznosabbnak tünik, ebben is lehet levegoztetni a babát
2016. okt. 4. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Engem is érdekelne, hogyan tervezel autós hordozoban sétálni a gyerekkel.

6: a kenguru nem egyenlő egy jó hordozoval. Bocs, nem leszolaskepp, lehet nem tudtad, de ahogy tapasztalhattad, az neked baromi kényelmetlen, a bababdnak meg egészségtelen anatómiai szempontból. Egy minőségi csatos hordozó, mei tai, vagy kendő ég és föld a kenguruhoz képest. Tudom, mert én ezekben hordozom születése óta, mindig a korának megfelelőben nyilván. Most 15 hónapos a lányom, erdőben, hegyen kirándulunk 10-15 kilometereket vele a hátamon. Szinte meg sem érzem :)

2016. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem választottam ezt a megoldást, amit te. Három részes kocsit vettem. (Kendo a cipeles miatt nem jöhetett szóba).)Mózest - autóban is lehetett használni, 5 hónapos koráig. Teli gyerek volt, nagyon jól be lehetett bugyolalni, a kupola része is fontos volt, es az oldalsó magas pereme. Volt neki kihajthatos lába, így kint lehetett a teraszon a baba, de mégsem a földön volt. Fel évesen az autóban a hordozó, de sétálni nem szerette, ezért a sport részt használtuk, aminek 3 döntési fokozata volt. 15 honapos koráig volt meg ez a kocsi, aztán váltottunk esernyőre, ami csak ülő pozíciós. Szerintem fontos a babakocsis séta,( vagy aki tudja a kendőkben hordani )magad miatt is, hogy ne érezd magad bezárva a lakásban, es hogy egy kifliert el tudjal menni, de kézben cipelni egy hordozót nem lehet meg rövid tavon sem.
2016. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem akarsz a gyerekkel addig setalni, mig nem megy a sajat laban, akkor termeszetesen eleg a hordozo. Teljesen abszurd elkepzeles..
2016. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

És ezt hogy tervezted? Beteszed a kocsiba, elhajtasz vele a városligetig, majd kiülsz vele fél órára a fűbe?


Amúgy ez a hordozó hosszú távon káros a babagerincének, egyhuzamban 30-40 percnél többet nem ajánlott benne tartani. Nem is kényelmes neki.


Ugyanakkor szerintem a babakocsi is felesleges, a legtöbb gyerek utálja a mózest. Nekem kendőm volt, imádtuk, órákat sétáltunk együtt, összebújva minden nap. Most 17 hónapos, csatos hordozóban viszem mindenfelé, és semmi baja a hátamnak.

2016. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!