Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan is lehet lemondani a...

Hogyan is lehet lemondani a védőnőt? Elég az indoknak, hogy nagyon elegem van a köteleződéséből és számonkéréséből? Tegnap is beszólt, hogy mi az, hogy már számtalanszor járt nálam és senki nem nyitott neki ajtót.

Figyelt kérdés
Terhesen is itthon kéne ülnöm a védőnőre várva? Ja, és én dolgoznék amíg lehet.
2016. okt. 8. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én is lemondtam,de az már 7 éve volt és azóta szerintem változott ez a dolog

2016. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem próbált meg időpontot egyeztetni se veled, csak beállított, és csodálkozott hogy nem talál otthon?
2016. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Kotelezodes, az mi?


Beszeld meg vele, mikor vagy otthon es vard.

2016. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De basszus terhesen mit akar engem ellenőrizgetni random? Dehogy szólt, nem is telefonált, csak ott termett őszerinte.

Kihez lehet fordulni?

2016. okt. 8. 10:21
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
2016. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Azt hiszem a gyermekvédelmihez kell vagy a családsegitőhöz.

Ott kell lemondani a szolgáltatást és akkor majd ők fognak kijárni.

2016. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a családsegítőnél. Nekem is ilyen volt a védőnőm, és hiába mondtam párszor hogy hívjon mert nem vagyok otthon. Sose talált otthon, aztán mindig telefonált előtte.

Mondjuk sokan kíváncsiak ilyen módon a háztartásra, hogy amikor nem várod, mennyire uralkodik rend és tisztaság. :)

2016. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

7-es válaszoló

Mi a francért érdeki a védőnőt hogy mennyire van rend a lakásban?

Rohadtul nem tartozik rá...

2016. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Tévedés.Igen is rátartozik,hogy a születendő gyerek milyen körülmények közt fog lakni.Ebbe beletartozik,hogy van e egy általános rend a lakásban.Egyébként joguk van szúrópróba szerűen hívás nélkül beállítani.Bár vannak akik előre szólnak,hogy ekkor jönnék.Nálunk tudtommal úgy működik,hofy a védőnővel közlöd,lemondod,ő aláirat veled egy papírt,és értesíti a családvédelmiseket,akik ezután ellátogatnak hozzád.Ha minden rendben van,akkor utána nem zaklatnak.
2016. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Meg szep, hogy van koze a tisztasaghoz!
2016. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!