Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarom sokat utaztatni a...

Nem akarom sokat utaztatni a 2 hónapos babám. Miért olyan felháborító ez?

Figyelt kérdés

Olyan pici még,ekkora babának a saját ágyában a helye este,most alakítjuk ki a napi rutint,igény szerint szopizik.

Szülők nagyszülők 300 km-re laknak.

Anyámék és anyósék is egyszer voltak 2-2 napra amikor 2 hetes volt. Azóta azt várják mikor megyünk mi.

Baba előtt mi mentünk mindig 5-6hetente hétvégére,most már 5 hónapja nem voltunk,terhesség végén nem bírtam egy helyben a 4 órás utat.

Itt is írják soka hogy 1-2 hetes babával milyen távol mentek.

Miért nem lehet megérteni aki nem akar? Még bőven elég ha a környéken sétálunk,kocsival csak dokihoz boltba voltunk,még eszemben sincs 4 órát utaztatni,főleg hogy meleg kocsiból hogy szedem ki pihenőben is,stb. Majd ha nagyobb lesz,lehet tavaszig nem is megyünk,másnak is ugyanakkora táv. (Anyámnak és anyóséknak is van kocsi,egyszer idetaláltak megtehetik megint,nagyszülők is 60-80 között,mozgékonyak,kocsiba elférnének)


2016. okt. 15. 20:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem felháborító.
2016. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Igazad van.
2016. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

De ők miért nem értik meg? Oké nekik kényelmesebb minket várni.

Anyós már a kiságyat is összekészítette és ma pl azzal jött hogy de ott porosodik ő meg kimosta vasalta hátha megyünk hétvégére... Anyám se jobb,62es babaruhákat vett,el nem küldi el nem hozza,ott fogja kinőni...

2016. okt. 15. 20:39
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Én ezzel úgy vagyok, hogy elfogadom, ha valaki nem megy! Viszont azt is el kell fogadni, ha valaki megy. Mint pl. mi is! Ki, hogy él, hogy szokta meg.
2016. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
64%
De miért nem értik meg? Mit mondanak?
2016. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
66%
Én 80 kmre sem akartam menni, szóval megértem.
2016. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%

Csak és kizárólag te tudod azt, hogy mikor vagy készen arra, hogy utazz a babával. Nincs értelme mások nyomására magadra erőltetni valamit. Akkor menj, amikor stressz nélkül, mosolyogva tudsz menni. Ezt pedig te fogod érezni.

Én se akartam a pár hetes babával órákat utazni, aztán ugyanazon a napon órákat vissza. Párom családja nem értette meg, ment is a keverés, párom hergelése, elég sikeresen. De akkor se voltam rá készen. Saját családom elfogadta minden probléma nélkül.

Szerintem mondd el, hogy nem szeretnéd még, amint úgy érzed menni fogsz, de addig az ajtód nyitva áll előttük.

2016. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Hiába mondjuk hogy kicsi még,következő pár hónapban nem megyünk de bárkit szivesen látunk,nem.mondanak rá semmit,de következő telefonáláskor jön megint hogy mikor megyünk itt a aok kisruha,kész a kiságy,nagyszülők is úgy megnéznék, a Katika már egy hónaposan vitte (nővérem,máa irányba de 250 km kb). És kezdhetem megint mondani hogy de mi még nem megyünk,szólunk jóelőre.


Őszintén szólva itthon kényelmes,megvan mindennek a helye,nem akarok máshol éjszakázni,2-3x simán felkel,ha olyanja van éjjel is sír,stb. Plussz csak 4 óra az út,annyit evés nélkül bír ki,kocsiban ha meg is szoptatom hol pelenkázom át. Kismillio érvem van,porcikám nem kívánja.

2016. okt. 15. 21:30
 9/41 A kérdező kommentje:
Anyósék már ott kiakadtak hogy férjem nem ment egyedül hozzájuk amikor terhes voltam. (hat lóval se lehetett volna elvontatni mellőlem)
2016. okt. 15. 21:32
 10/41 anonim ***** válasza:
45%
Az utolso kommented viszont enyhe tulzas szamomra.
2016. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!