Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak nekem felháborító?

Ez csak nekem felháborító?

Figyelt kérdés
Szomszédban elég rossz körülmények közt él egy család. 1 hetes a kislányuk. Mihelyt hazaértek a kórházból már tolta iski a faluba babakocsival jó párórácskára. Most meg a kánikulában ugyanúgy nyakig betakarva vitte őt, kb egy órája, de még most se láttam őket jönni. Én az 5 hónapos kisfiamat a teraszra egy fél órára alig mertem kitenni aludni, de aazt is 8 körüól, sőt másfél éves kislányomra is kalapot adok és nem engedem ki
2014. jún. 6. 11:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
10%
majd tanul a saját hibájából ha a babájának leég a bőre vagy el kap valami fertőzést. nem a te dolgod, én nem foglalkoznék vele, ha annyira zavar a helyzet, beszélj a gyerekorvosotokkal hogy mi a teendő ilyenkor.
2014. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem mindegy mit csinálnak a szomszédék?? Ő meg lehet rajtad háborog!

Én pl lesz...rom, hogy a szomszéd mit és miért csinál!

2014. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%

De jó, hogy nem az én szomszédom vagy! :))

Mellesleg ha már erről van szó, te meg túlfélted a gyereked, lehet, hogy rólad meg egy ilyen kérdést ír ki a szomszéd :p

2014. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%
Hu, de sok a szabadidod!
2014. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%

"még most se láttam őket jönni"


Jó, hogy így ráérsz leskelődni utánuk.

2014. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Mielőtt mással kezdenél el foglalkozni, olvasd már el miket írtál. Van némi gond a helyesírással, meg a fogalmazással. Nem szoktam ezeket a dolgokat szóvá tenni, de mivel te is a másikat kritizálod, nem tudtam kihagyni én sem.
2014. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 ivilicious ***** válasza:
100%

De ráér valaki :)

Naptejet lehet kent rá,amúgy meg csak Magyarországon ilyen beposhadtak,hogy nem viheted ki...Németországban rögtön küldik ki a friss levegőre sétálni a babát..

2014. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%
Még hogy anyáknak pisilni sincs idejük gyerek mellett, amikor kész megfelelő hálózatot csinál unalmába. Inkább a gyerekeiddel foglakoz.
2014. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Először is,mi közöd hozzá,hogy mit csinál a szomszéd?!Fordítva bezzeg,hogy felháborodnál.......!!!

A másik,hogy külföldön ebből nem csinálnak ügyet,már az első nap kiviszik a gyereket a levegőbe,sőt,vásárolni mennek vele.....Ha már itt tartunk,te meg túlságosan óvod a gyerekeidet........

2014. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
86%

Mióta kánikula a 28 fok?

Szülj még vagy 3 gyereket, mert nagyon ráérsz!

2014. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!