Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarom sokat utaztatni a...

Nem akarom sokat utaztatni a 2 hónapos babám. Miért olyan felháborító ez?

Figyelt kérdés

Olyan pici még,ekkora babának a saját ágyában a helye este,most alakítjuk ki a napi rutint,igény szerint szopizik.

Szülők nagyszülők 300 km-re laknak.

Anyámék és anyósék is egyszer voltak 2-2 napra amikor 2 hetes volt. Azóta azt várják mikor megyünk mi.

Baba előtt mi mentünk mindig 5-6hetente hétvégére,most már 5 hónapja nem voltunk,terhesség végén nem bírtam egy helyben a 4 órás utat.

Itt is írják soka hogy 1-2 hetes babával milyen távol mentek.

Miért nem lehet megérteni aki nem akar? Még bőven elég ha a környéken sétálunk,kocsival csak dokihoz boltba voltunk,még eszemben sincs 4 órát utaztatni,főleg hogy meleg kocsiból hogy szedem ki pihenőben is,stb. Majd ha nagyobb lesz,lehet tavaszig nem is megyünk,másnak is ugyanakkora táv. (Anyámnak és anyóséknak is van kocsi,egyszer idetaláltak megtehetik megint,nagyszülők is 60-80 között,mozgékonyak,kocsiba elférnének)


2016. okt. 15. 20:30
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok és fenntartom amit mondtam,mert igenis miért ne lehetne neki pár hónapig megszokni a babát,az életvitelt hozzá,főleg ha nyűgösebb, hasfájós stb...

és majd ha ebbe belejött utazgatni vele!!!

vki írta,hogy nem 4órás út a 300km..nem lehet tudni mennyire jön ki ,mert én pl.Húgomhoz Ausztriába 250 km

/nincs benne semmi autópálya,csak faluk,kisebb városok/ha egyszer állok meg gyors wc-re 3.5 óra, szóval ha gyerekkel lenne,akkor jóval több...ennyit erről!!

Másrészt, pár hónapról volt szó...nem igaz ,hogy ezt bárki nem bírja ki? és nem érti meg...

Mondom ezt úgy,hogy Anyukám,aki 53 évesen kiment húgomhoz Ausztriába 2hétre ,mikor szült és segített nekik!!! Tehát ha vki nagyon akarja látni az unokáját ,akkor megy!!!

2016. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!