Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos baba furcsa szokása?

11 hónapos baba furcsa szokása?

Figyelt kérdés
Minden játékot idead nekem. Nem a kezembe, hanem az arcomhoz, számhoz teszi. Nem kérésre teszi ezt, hanem csak úgy. Odaadom neki a hajszaritot és az arcomhoz tolja pl. Ez amolyan babaszokás, mindenki ezt csinálja?
2016. okt. 17. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányom nem csinálta 11 hónaposan. Most 14 hónapos, most se (de kérésre nyújtja).
2016. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Az én kisfiam nyújtja és amikor nyúlok érte elhúzza a kezét.

Nekem nem úgy tűnik, mintha ez vagy amit a te babád csinál gond lenne.

2016. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*mármint játékokat nyújt csak ez lemaradt.
2016. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Az èn babám 9 hónapos, ő is sokszor tolja oda nekem, főleg ha bulátát vagy babakekszet eszik, de néha a játékait is. Szerintem tetszik neki, hogy úgy csinálok, mintha én is megrágnám
2016. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktál sűrűn megszagolni dolgokat? :)

Vagy èrdekes neki, ahogy esztek. Èn ilyesmire gondolnèk. Igaz 16 hónapos a fiam, de mindent utánoz, van amire rákattan, ès az a sláger.


Az èn fiam nem csinált ilyet egyèbkènt.

2016. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ettej ***** válasza:
Az enyém is 11 hónapos és nemrég kezdte ugyanezt.Néha zavarba ejtő, jó pár régi csörgős játékát el is pakoltam emiatt (10-szer odatolta a képebe, de 10-edszer sem tudtam vele mit kezdeni, csak csörgetni). Úgy veszem észre, hogy azért csinálja, mert most már kíváncsi, hogy mivel mit kell, vagy lehet játszani.Kinőtt a flakon és minden apró dolog játék korszakból.
2016. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!