Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szégyellem magam érte...

Nagyon szégyellem magam érte de elegem van?

Figyelt kérdés

Van egy 2, 5 éves meg egy 8 hónapos.

Egész nap megy az őrültek háza.

Estére annyira kivagyok hogy alig várom elaludjanak.

Este felkel enni a kicsi még mindig hol 2x hol 3x.

A nag meg néha üvöltve kel.

9 hetes vagyok küzdök a hányingerrel minden nap, de mindig hányás lesz a vége.

Úgy hányok a kis piklimbe hogy közbe eszik a gyerek.

Segitségem inkább a vicc kategória.

Màr szóltam a férjemnek 1 napra vigye el őket mert aludnom kell és nem birom már. Állandóan álmos vagyok mindenre pöcre indulok.

Azóta is úgy viszi őket hogy sehogy.

Mama heti 1x jön 2 óra hosszára vagy 3 de akkor meg pattogok mint egy hü..e hogy minden kész legyen. Kivagyok. Más is volt igy? Vagy rossz anya vagyok? Egy anyának nem lehet elég? :(((((


2016. okt. 18. 03:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
72%
Egyáltalán nem vagy rossz! Ki kellene kapcsolnod. Mondjuk 1hétre elmenni piheni gyerekek nélkül. Nyaralni vagy csak rokonokhoz. Aztán pedig a férjed besegíthetne otthon,fel kellene ébreszteni,hogy ő az APA,akinek ugyanolyan kötelessége nevelni a gyerekeket,mint neked. Találj ki valamit,hogy felszabadulása otthonról pár napra. Ez a stressz a babának sem jó!
2016. okt. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Befejezi az egyik és kezdi a másik.

:(

Már mondtam meg a családomnak is. Beleröhögtek az arcomba és azt a választ kaptam a gyerek ilyen pihenj akkor amikor ők is alszanak.

2016. okt. 18. 04:43
 3/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem kellett volna ekkora korkulonbseggel 3 gyer e két is vállalni, pláne nem egy olyan partnerrel, aki semmit nem segít - tudom, eddig nem ilyen volt, csak most fordult ki magából apuka.

A nagy mehet bölcsibe, máris egyél kevesebb a gond. Vagy épp hívhatsz bebiszittert is egy napra.

2016. okt. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%
Soha senkinek nem írtam még ezt, de mi a francnak vállaltál be 3 gyereket ennyire kis korkülönbséggel főleg úgy hogy tudtad nem lesz segítséged. Itt az eredménye.. ideges vagy, fáradt, kimerült és gondolom türelmetlen is vagy velük pont azért mert túlvállaltad magad. Inkább szülted volna őket 3 évente és mindegyiknek lett volna egy kiegyensúlyozott anyukája. Na mindegy, utólag már.. Én is azt mondom add a nagyot bölcsibe. Hátha akkor apuka is észreveszi hogy meg kellene mozdulnia. Egyébként nem vagy rossz anya, néha mindenki belefárad, de te egy az egybe túlvállaltad magad.
2016. okt. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Tervezett baba a 3.? Nekem is van két gyerekem 22 hónap a korkülönbség köztük. Teljesen mégértelek amúgy mert Nekem is nehéz, meg az volt míg kisebbek voltak is. Most 2 és 4 évesek. Mi is akarunk 3.- at, de várunk vele egy kicsit. Szeptemberben vissza mentem dolgozni. Így sem egyszerű munka mellett. Éjszaka a mai napig még többször felelnek. Gondolhatod én is készen vagyok... Ha itthon vannak elég jól össze is tudnak veszni. A nagy féltékeny volt nagyon meg még most is az néha. Kitartást...
2016. okt. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos nem tudok újat írni....Nem vagy rossz, csak kimerült. Hiàba írom, h minek vállaltál 3. gyereket így, késő. Apuka szabadnapjára találj ki programot nekik, akár azt hogy elmennek a nagyszülőkhöz és pihenj. Bölcsi, ovi? Bár gondolom oviba a nagy be van íratva, de még addig otthon van. Bölcsi attól függ, hol él a kérdező. Sok helyen nem veszik be, ha anyuka Gyesen van. Magán vagy nincs, vagy drága...ez is lehetséges.

Pont most gondolkodtam el, miközben a 10 hónapos fiam próbálom visszaaltatni és nemsokára kellnünk kell, hogy biztos nem vállalok 2. gyereket vagy csak 5 év múlva, mert nekem ez sok... :/ Pedig nagyon jó apja van, de most is éjszakás. Én meg hulla vagyok, szégyenlem magam, de nem bírom a kialvatlanságot. /persze nappal én alhatok, de még egy gyerekkel nem lehetne/

2016. okt. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Hajnal 3 óta vagyunk fenn.

Igen tervezett volt. Előre szóltam ez lesz a legnehezebb terhességem nem tudom miért mondtam de mondanom kellett a férjemnek.

Köszi a gúnyos vagy nem is tudom puffogós hangvételű irást.

Sokat segit. Már csak az kéne hogy még lehü..ézz!

Azt hittem ezen az oldalon talán kapok egy kis együtt érzést! TISZTELET A KIVÉTELEKNEK!

Igen túlvállaltam magam lehet de reménykedtem hogy ez a terhességem más lesz nem fogom végig rókázni és kómázni mint az első kettővel.

2016. okt. 18. 06:15
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyik előző hozzászóló írta nekem sem szokasom bírálni senkit de az ilyenekre én is felkapom a fejem.Miért nem vártatok egy kicsit a harmadikkal?Tudom most már késő bánat de ebből kell kihoznod a legjobbat.Én is csak a bölcsit tudom javasolni.Amúgy én is most várom a harmadikat (7 hetes vagyok)küzdök a rosszulléttel.Így is nehéz pedig nekem a kicsi 2,5 a nagy 7 éves.

Kitartást kívánok és sok erőt!Meg valahogy próbáld felrázni a férjedet.

2016. okt. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Ha beiratom bölcsibe itt a nagyot akkor megszűnik a kicsire a gyedem azt hiszem.

Meg nem is veszim be. Itt meg nincs magánbölcsi.

Nagyon szivós ember vagyok. Nem szoktam panaszkodni. Úgy gondoltam kis korkülömbséggel nagyon erős testvéri viszony lesz köztük nem úgy mint nálunk vagy a férjem családjába.

Meg úgy voltam hogy erős vagyok letudom a pelenkás, fogzás sirós időket és mire mindenki megnő megy oviba és vissza megyek dolgozni és újra a régi leszek mind agyilag mind fizikálisan.

Ha 1x vissza megyek dolgozni nem akarok újra eljönni és kezdeni elölről a köröket.

Igy gondolkodom.

2016. okt. 18. 06:23
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj nem puffog meg gúnyolódik itt veled senki csak nehéz megérteni hogy miért vállal valaki ekkora szívást önként mikor más lehetősége is lenne.Nem akarlak elkeseríteni de gondolj bele milyen lesz ha megszületik a harmadik. Egyszerűen nem értem miért nem gondoltad végig a dolgot reálisan mindent mérlegelve.

Valahogy el kell érned hogy pihenni tudj mert ennek így jó vége nem lesz.Ha a férjed nem hajlandó segíteni akkor keress fizetett segítséget.

2016. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!