Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor alakult ki a...

Hogyan és mikor alakult ki a napirendetek a pici babával?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. 4 heteaen már kezdett kialakulni, de igazából 3 hónapos korára forott ki a napirend
2010. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3, de inkább 4 hós korára, alakult ki -- következetességgel.

Ébredést mindig kaja követte, majd ébren tartottam akkor is ha kajakómás lett (pl pelusozással), majd játék és kb 1 óra múlva cumival elaludt. Nem mindig jött össze ez a rutin, de igyekeztem. Így jól kiszámíthatóvá vált számára a nap, nem aludt tele hassal, elég fáradt volt már az alváshoz stb.

2010. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kellett neki 6 hét.
2010. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A napunk mindig a reggeli ébredéstől függött. Hamar beállt kb 3 óránkénti evésre, így reggel tudtam, hogy mi lesz aznap, de a másnapot már nem.

Amikor elkezdett szilárdat enni (6 hónaposan) már nem volt szoros időbeosztás az étkezés terén, így beállt egy fix étkezési időpont és kialakult a napirend.

Az evés után "játék" majd alvás 2 hónaposa már beállt, mikor nem aludt már olyan sokat.

2010. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előttem szólóktól én kicsit ezt másképp gondolom,napirendnek én azt hivom ami nálunk 5 és fél hosan kezdődött.előtte csak anyatejes volt és igény szerint etettem,szoval semmi rendszer...amiota (1 hét alatt)átálltunk a bébiételekre,azota van reggeli,tizórai-alvás,ebéd,uszi-alvás,fürcsi és vacsi-alvás.általában mindig igy megy,és jelzi ha elfelejtem a beosztást
2010. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!