Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakul a napirendetek...

Hogyan alakul a napirendetek 1-2 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hónapos múlt. Nyűgösködik sokat, ezért javasolják a napirend bevezetését. Hogyan lehet egy ekkora gyerekkel napirendet tervezni? Nálatok hogyan alakul?
2011. máj. 20. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
7hetes a babam.Probaljuk tartani a 3ora alvas,etetest.Nem mindig megy.A furdetes van este 19 es 20 kozott,ez biztos.Szerintem csinald ugy,ahogy a babad igenyli.Meg picik ok a rendszerhez:)Idovel alakul ki,azt mondjak.
2011. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-2 hónapos korában sehogy...

Az egyetlen fix pont a fürdés volt. A többi ahogy alakult. Képtelenség volt még ekkora korában komolyabb rendszert kialakítani. Még a pelenkázás sem volt fix, hogy evés előtt vagy után, mert biztos úgy kakilt, hogy máshogy kelljen csinálni, mint az előző etetésnél.


Igazán használható napirendje fél éves kora körül alakult ki, úgy hogy én nem is igazán törtem magam, hogy rendszert alakítsak ki, ő maga alakította ki.


Szerintem ne nagyon görcsölj még rá erre a napirend dologra, nehogy csalódás érjen, hogy nem megy. Talán a fürdést próbáld fixálni, és figyeld a kicsi igényeit!

2011. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!