Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a rendes alvásra a 11 hónapos fiamat?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete költöztünk. Gondoltam, hogy az alvással gondok lesznek, de azt nem hogy ennyire. Eddig minden gond nélkül elaludt amikor eljött az ideje. Csak betettem az ágyba, akár délután, akár este, és aludt. Most viszont képtelen egyedül elaludni. Az elején persze még úgy gondoltam, hogy ez normális, és élringattam, úgy fektettem le. Napközben ez rendben is volt, de éjjel... Hiába altattam el, hajnali egy körül mindig felébred, és csak az én ágyamban hajlandó tovább aludni. Eddig ez nálunk nem volt szokás és nem is akarom, hogy azzá válljon. 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, most meg minden éjjel felébred. Mit tegyek?
2008. okt. 4. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!