Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam rá 10 hónapos...

Hogy szoktassam rá 10 hónapos babámat az egyedül alvásra?

Figyelt kérdés

Van vmi bevált gyors módszer? Eddig úgy aludt, hogy letettük az ágyba, paskolgattuk a fenekét, és elaludt. Van amikor 5 perc, de van amikor 20. Sajnos az utóbbi időben éjszaka is felébred, ekkor (evés után) csak kézben lehet visszaaltatni.

Egy szobában alszik a nagyobb testvérrel.


2011. jún. 3. 14:11
 1/1 anniebianca ***** válasza:

Szerintem nincs okod panaszra, ha 5-20perc alatt elalszik, az én 8 hónaposomnak pár hete ez a tortúra van hogy egy órát kitesz, ringatni nem nagyon hagyja magát, és éjjel ha felkel, nehezen alszik vissza, még akkor is, ha altatjuk,ringatjuk,simogatjuk, van hogy másfél óráig fentvan.És ráadásul 5kor kel.:D

Lehet ti is fogacskák vagy a mozgásfejlődés miatt keltek fel éjjel, esetleg melege van.Hát mi már mindent végigzongoráztunk,mi lehet a baj, csak a mozgásra tudom fogni.

2011. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!