Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elálló fülű babák: az anyaméhb...

Elálló fülű babák: az anyaméhben alakul ki így, vagy egyszerűen elfekszik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A gének a fő ludasok:)) Nagyon ritka, hogy az amúgy fejhez simuló fülű baba elfekszi a fülét.
2010. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: főleg mindkettőt :)
2010. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem ők fekszik el - kintre gondolok, inkább anyaméh, és a genetika a ludasak.

Nekem 45 fokban elállt az egyik fülem, kb 6os koromig, gimiben már észre sem lehetett venni, úgy visszarendeződött!:D

képzelheted, h emiatt: milyen allergiás voltam a fiamnak aprókorában a fülére, anyukám mindig nevetett rajtam, ha igazgattam a fülecskéjét, viszont megérte, mert gyönyörű lett a füle.:D

2010. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyaméhben még nem áll el, viszont később, amikor kezd keményedni a fülben a porc, elállóvá válhat. Legalábbis az én kislányomnál így volt. Olyan 5-6 hónapos korában kezdett változni, addig hozzásímult a fejéhez.
2010. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnknak gyönyörű, fejhez simuló füle volt, mikor megszületett. A férjem örült nagyon, mert náluk mindenkinek eláll,és az én családomban is van néhány elálló fül. Most majdnem 6 hónapos, és kb. 4 hónapja egyik napról a másikra elálló füle lett. Érdekes módon mind a kettő, pedig a jobb oldalán alszik. Ő fordult oda, nem mi akartuk úgy altatni.
2010. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy elalussza a fülét. Ha ez igaz lenne, akkor vissza is lehetne lapítani azzal, hogy ráfekszik. Ez öröklött dolog. Csak műtéttel lehet rajta változtatni, amit 5-6 éves kor körül már elvégeznek (előbb nem, mert a fül fejlődése ekkora fejeződik be).
2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!