Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos a babám. Minél...

10hónapos a babám. Minél hamarabb szeretnénk tesót. Korai még? Bírni fogom? Kisfiam nagyon hisztis, folyamatos törődést igényel.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
fiam 15 hónapos volt,amikor terhes lettem.nagy hassal,egy ilyen kis virgonc után rohangálni nyári forróságban,háát..amikor pedig megszületett a pici,elég nehéz volt egy 2 évesre és egy pindúrra egyszerre figyelni.természetesen szültél?a sebed jó állapotban van?nekem nehéz volt,főleg úgy,hogy a pici egy éves korában újra terhes lettem:)ő nem volt tervezett,de megtartottuk.na ezután nagyon nehéz volt,ki is merültem teljesen..1 éve szerettünk volna egy újabb babát,de az orvos azt mondta ki vagyok merülve.szerintem picit várjatok még,de először menj el egy orvoshoz és ő nézzen meg.
2010. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már most azt mondod hogy hisztis és sok törödést igényel akkor ez egy két évig még tuti igy lesz!

Én úgy vállaltam másodikat hogy a nagyobb, a fiam, egy áldott nyugis, kiegyensúlyozott gyerek volt, szófogadó, türelmes.

Pont 2 év van köztük de a dackorszak nálunk is tombolni kezdett, hát én kimerültem rendesen egy újszülött meg egy másik még mindig pici mellett...

de mondjuk nekem semmi segítségem nincsen, mert nincsenek se nagyszülők, se rokonok.

2010. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most 11hónapos a fiam,és nagyon sokat hisztizik,de mi ettől függetlenül akarunk apukával már tesót neki:)Bízom benne,hogy már össze is jött:)

Mindenképp fontos szerintem,hogy van e segítséged.Bárki,nagyszülő,testvér,barátnő?

Nekem most még szerencsém van,mert nővérem rengeteget segít,és tudom,hogy ha lesz kistesó akkor is számíthatok majd rá mindenben.

Szerintem nem korai,bár ez tényleg függ attól milyen volt a szülésed.Én természetes úton szültem.

2010. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nikcsi ***** válasza:
Ket fiam van, 17 es 2 honaposak. Nem mondom hogy konnyu, de nagyon megeri. 1-2 ev es klasszul eljatszanak egyutt, akkor majd sokkal konnyebb lesz veluk. Mi terveztuk a kistesot, pedig hosszu szulesem volt az elsovel, de nagyon gyorsan helyrejottem utana, a masodik utan pedig 2 het se kellett es teljesen fitt voltam. Segitsegem nincs, de hal istennek eddig nagyon jol elboldogultunk. Vagj bele ha szeretned, nem hiszem hogy meg fogod banni.
2010. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem korai.

NÁlunk három év a korkülönbség, annyi kellett.

De ahogy érzed, ezt csak és kizárólag Te tudod.

2010. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!