Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit kell ilyenkor...

Nem tudom mit kell ilyenkor tenni, vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
Kisfiam(13 hónapos),a tegnap éjjel hányt(ez az első eset),szerintem a húsleves a ludas azt ebédelt.Sokat pukizott is azt azt hittem az almátol.Azután csuklott de nem volt rosszul szépen vissza aludt köztünk a nagy ágyban.Nyűgös is volt a napokban de fogzás miatt is lehet állandóan teszi az ujjait a szájába és durván harap,meg kb 3hete volt 2hétig tartó laza,nyalkas székletje de fogacska nem bújt ki.Most a napokba elég étvágytalan azt is a Fogzás miatt gondoltam,ma már megint volt 2higabb széklet lehet nem is a fogzás hanem valami vírusos fertőzés,szerintetek?Bocsi hogy ilyen hosszú lett segítenétek?A ti babátok volt így?

2016. okt. 26. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

oh basszus, tényleg! bocsánatot kérek.

annyira gyakori az ékezetlen irás, hogy már kapásból ékezettel olvastam :6

2016. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ugyelet az akkor van amikor nincs rendes orvosi rendelés este meg hétvégén. Ha nem

Szimpi a háziorvosotok, akkor válts, de az ügyelet nem erre van. Egyébként én ez miatt még nem vinném orvoshoz, főleg ebben az időszakban, csak több mindent összeszed a váróban. Attól, hogy egyszer hányt meg csuklik az még nem betegség. Laza, nyálkás széklet igen lehet a fogzástól.

2016. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Hát eléggé be tud kavarni, hogy az utána következő szó egybe van írva a vesszővel, és az ráadásul ékezet nélkül van írva...
2016. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,beszéltem a dokival és azt mondta ha nem javul a pocija vigyem kontrollba,adjak neki normaflort és kerüljük a tejtermékeket egy ideig.Kellemes napot mindenkinek
2016. okt. 26. 15:27
 15/17 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy lehet nem vagyok olyan tapasztalt anyuka mind mások,meg első baba is de azért sokáig tartó nagy lázzal elvittem volna orvoshoz,és nem adtam neki romlott kaját,eddig még nem evett húslevest csak a zöldséget kapta,hiba volt azt adnom de mivel mostanában nem nagyon akart kanalast enni ez ízlett neki,na mindegy...Ja és külföldön élünk,az orvost meg ki fogjuk cserélni!
2016. okt. 26. 17:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Vírus. A nagyobb gyerkőc egyszer hányt, hőemelkedése volt, fàjt a hasa. Aztán jöttem én, hànyinger+hasfájás, most pedig a kicsi. 14,5 hós. Tegnap 4x hányt, kevés mennyiséget, és előtte is rosszul volt, mert csak tejitalt ivott (akkor még nem tudtam, hogy beteg lesz). Többet nem hányt, keveset eszik, leginkább tápszert/tejitalt.
2016. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló mint nálatok. Hogy mondhatni minden ok nélkül hányt. Mi beszaladtunk ügyeletre, nagyon megijedtünk. De szerencsére nem volt gond. Ott azt kaptuk tanácsként, hogy ha hány a baba utána rögtön semmit nem szabad neki adni, még vizet se egy darabig, mert az is felkavarhatja a gyomrát és tovább hányhat. Mi ilyenkor azt csináljuk (mert többször előfordult már), hogy kijön aminek ki kell és utána lefektetjük aludni. Ja mert nálunk rendszeresen az esti tápszer, majd tej, kakaó megivása után volt ezt. Aztán éjjel figyeltem és mikor megébredt adtam neki pár korty vizet, hogy biztosan ne száradjon ki. Ill. azt figyeltük meg hogy mikor fogzik ő nyeli le a nyálát, nem folyik ki a száján, mint általában és valószínű ez terheli meg a gyomrát és ilyenkor fordult elő a hányás is este. Ilyenkor a kaka is nyálkásabb és enni se úgy eszik mint szokott.
2016. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!