Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas anyuka gyereke is nehez...

Mas anyuka gyereke is nehez eset neha? Mas anyuka is kimerult, faradt? En a kornyezetemben csakis vidam, jokedvu anyukat es gyereket latok

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, hogy nem csak en vagyok halalosan faradt, en annak idejen ugyan lattam anyut hogy mennyiszer ejszakazott tesoimmal, de ezt soha nem mondta, hogy ez ennyire nehez, ennyire fajni fog mindenem a kialvatlansagtol, az allando keszenlettol, en ezt meg csak elkepzelni sem tudtam.

Kiabrandulok, amikor mas anyukakat vigyorogva latok babakocsit tolni, es meseli, hogy eoha nem volt faradt, a gyereke mindig jol alszik, a fogzas meg se kottyant, ha lerakja orakig el van csendben...

Az enyem nem ilyen. Tobb ember kell a szorakoztatasahoz, az ellatasahoz.

Gondolom ertitek 😕

1 eves lesz a lanyom, de ugy erzem eletem legnehezebb, legkimeritobb, legketsegbe ejtobb even vagyok tul.

Mar eljutottam arra a szintre, hogy ejszaka alig tudok aludni, allandoan vigyazba allok, hogy most ejjel vajon hanyszor kelunk.

Sokat sir, nyuglodik, mar kezdi a hisztit is.

A szemeim alatt egyre nagyobbak a karikak, faj mindenem, allandoan faj a gyomrom.

Csak mondjatok azt, hogy masnak is van ilyen erzekeny es porgos gyereke, es mondjatok azt, hogy hulla faradtak vagytok ti is.

Mar kezdem azt hinni en vagyok a gyenge es bennem van a hiba. 😕


2016. okt. 28. 10:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok pozitiv valaszt!

Nagyon nyomaszt mar ez a helyzet.

Azt mondjatok tobb emberes babam van? Es ezt kinovi? Vagy orokks ilyen marad?

Most mar egy ideje az az uj szokasa, hogy orakig altatom, aztan alig alszik, ejjel joforman csakis rajtam hajlando aludni. Van, hogy reggelig ez megy, ha lerakom magam melle akkor felkel.

Nagyon kimerito mar.

2016. okt. 29. 12:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Ahogy én olvashattam, a többemberesség mindig megmarad, csak megtanul majd egyedül játszani, önuralmat tanul stb...

De mindig érzékenyebb lesz és központban akár majd lenni.

Tényleg érdemes utánna olvasnod.

Te ismered, és ha a többemberes- ség ràillik akkor nagyon jó facebookos csoportok vannak hasonló helyzetben lévő anyukákkal!

2016. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Milyen csoportok? Ismersz parat?
2016. okt. 29. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!