Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is volt egy időszakotok...

Nektek is volt egy időszakotok nem birtatok a babával?

Figyelt kérdés

8 hónapos elmúlt és szó szerint mindenért sir vagy egész nap.

Nem beteg.

De semmi nem jó neki.

Annyi jó ha állok vele és járkálok. Ez!

2 foga van meg most kezdett maszni.

Túl sok neki az ugrás?


2016. okt. 29. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyire, hogy volt. Nekem az első lányom 3 hónapig üvöltött a hasfájása miatt, pedig mindent kipróbáltunk, hogy segítsünk neki. A 2. lányom is rettentő sírós baba volt, 8 hónapig le sem lehetett az ölemből rakni, egyből sírt. Most 2 éves és olyan durva hisztirohamai vannak, hogy szinte ijesztő. Nagyon nehéz néha vele, de ezen is túl leszünk egyszer :)
2016. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt hittem a fiúk nehezebben birnak mindent.

Az én fiam 3x olyan nehéz eset mint a lányom. Ha csak egy pillanatra leteszem már üvölt nem is sir egyből nagyhangerőn kezdi.

Nappal éjszaka mindegy mi van. 1 hete semmi nem jó neki. Semmi!

Ha fogom állva az jó!

Vagy ha fogom. De lilára zsibbad a kezem, a lábamat meg remdesen nem érzem addig kell fogni. Ez lehet attól hogy most kezdett el mászni jön a foga és esetleg túl anyás?

Szóval hogy túl sok egyszerre!?

2016. okt. 29. 15:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Annyi mindentől lehet, igazából, ha az öledben van és úgy megnyugszik, akkor nincs nagy gond. Én annyira kétségbe voltam esve a sok sírástól, hogy hetente vittem az orvoshoz, hogy nézze meg, nincs-e baja (anyatejes volt amúgy, szóval tápszer miatt nem lehetett gond), az orvos mindig csak mosolygott, hogy makk egészséges, velem van a gond. Birka türelem kell az ilyen gyerekekhez, én is pokolian elfáradtam mindig, néha már a kicsivel együtt sírtam, annyira kikészített ez az állandó sírás, szenvedés, ráadásul ott volt a 4 évesem, aki ugyanúgy igényelt. Tényleg csak azt tudom javasolni, hogy türelem, türelem és el fog múlni.
2016. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ínyét kened fogzásra való géllel?
2016. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Addig tart meg bekenem. Nem tovább.

Azt hittem ez majd segit. Dologel amúgy a neve.

2016. okt. 29. 16:14
 6/15 A kérdező kommentje:

Semmi nem erdekli.

Tudjatok mi érdekli a 220 meg a hosszabbitó meg az aljzat meg a laptop adaptere. Ezek nagyon. De egy játék vagy valami. Semmi.

A lanyom nagyon szerette az Aladdint. Meg mindennel eljátszott most is. De a fiam.

Hááát! Tudtam hogy a fiúk erzékenyebbek mindenre meg anyásabbak (lehet ez meg korai kijelentés) de ha front van is nehezebben viseli mindent. Remélem lassan kinövi ezt az mindenért siras időszakot.

Az 1 dolog hogy vele mióta megszületett nem aludtam többet egybe 3-4 óránál de eddig legalább napközben elvolt. Mostmár az se. Este is kel legalább 4x meg nappal is megy a nyűg! Nagyon reménykedem hogy vagy lassan kibújik a foga vagy lemegy a növekedési ugrás vagy nem is tudom.

Kipróbaltam hogy csak teát kap este nehogy hasfájás miatt kelljen de nem lehet átcsöszni iszik egy darabig aztán ordit hogy enni kér.

Ezt is nagyon varom mar vége legyen.

Egyébként imádom szeretem de sokkal több energiát követel tőlem mint az első.

2016. okt. 29. 16:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerparációs szorongás is nagyjából erre azidőszakra esik a nagykönyv szerint. De mozgásfejlődés is újrahuzalozza az agyat, a foga is kínozhatja. Ki kell bekkelni ezt az időszakot, egyszer elmúlik - akkor lesz helyette más.
2016. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Dentinoxot kenj rá ne dologelt. Metszőknél nálunk kb 10 percig ért valamit, annyi idő alatt elaludt.

Egyébként most én se bírok vele. 1 éves. Akaratos és most örlők is jönnek.

2016. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Dologelben nincs semmi, homeopátiás cucc,a Dentinoxban van lidokain, ami csillapítja is a fájdalmat, már ha tényleg a foga miatt nyűgös.


Tarts ki, nem marad így biztosan.

Esetleg valami hordozóban a hátadra? Nekünk az jól bevált, és sokkal könnyebb úgy, mint kézben tartani, no meg marad két szabad kezed is...

2016. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Oké megpróbálom ezt a dentiloxot.

Kb. 20-30 perc még elalszik persze kajára.

A lányomnál 1x probáltam a dologelt de allergiás volt rá a fiú nem de igazából nyalogathatná egesz nap.

Mindenhol bevan durranva az inye a felső 2 fogánál már csak egy hajszál van.

Az alsó 2 foga is egyszerre bújt ki egy éjszaka alatt.

Hát kitartok persze csak olyan hirtelen fordult 180 fokot hogy időm se volt reagálni.

2016. okt. 29. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!