Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok van/volt karácsonyfa,...

Nálatok van/volt karácsonyfa, amíg kicsik voltak a gyerekek?

Figyelt kérdés
A sógornőméknél nincs karácsonyfa, csak egy nagyon pici mű az asztalon, mert szerintük a gyerekek nekimennének, felborítanák a fát. Nekem még nincs gyerekem, de nekünk gyerekkoromban mindig volt rendes nagy karácsonyfánk és sose volt semmi baja, nem borítottuk fel. Én úgy gondolom, hogy meg lehet tanítani a gyereket, hogy viselkedjen normálisan. Vagy tényleg ennyire vigyázni kell és normális, hogy 3-4 éves gyerek azt se tudja mi az az igazi karácsonyfa? Nálatok hogy van ez?
2016. okt. 30. 20:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Mindig van:) igaz csak mű, de van/lesz. 5 éves, soha nem borigatta.

Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy állít -e fát/ágat,de egy gyerektől nem szabad elvenni az élményt. Nem szeretem a karácsonyt de a lányunk boldogsága sokkal fontosabb ☺🙏

2016. okt. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
4,5 éves fiunk van, minden évben van szép, közepes méretű fánk. Imádja díszíteni, sosem borogatta.
2016. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4%
édesanyáméknak sose volt gyerekkorában, mert gyantaallergiája van... mégis mindig imádta a karácsonyt. Milyen ünnep, ahol a fán múlik az élmény?
2016. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt, mindig. Amíg újszülött volt a nagy (4 napos volt az első karácsonyán), nagy, 2 méteres volt. Azóta a nappali-konyha közötti pulton áll. Ott nem zavar senkit, nem bontják le a gyerekek. Nálunk sokáig áll mindig, a nappaliban nem szívesen kerülgetném hetekig.
2016. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk gyerekként is, meg most a saját családban is nagy fa volt/van és mindig ki volt kötve, esély sincs, hogy felboruljon. Nem is értem, hogy lehetnek ilyen szülők, akik még meg is magyarázzák a lustaságukat.
2016. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!