Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hasznaltatok ilyen polyat?...

Ti hasznaltatok ilyen polyat? Szerette a babatok? Szerintetek hasznos lehet? (Swaddle blanket)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. nov. 2. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem használtam egyiknél sem pólyát. Ha még nem született meg, akkor előre megvenni tök fölösleges. Ha sírós baba, akkor meglehet vele próbálkozni, hallottam hogy sok babát megnyugtat. Az enyémek csak akkor sírtak ha éhesek voltak, vagy tele volt a pelus vagy egy kis közelségre vágytak.
2016. nov. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Így leszorítani egy csecsemőt mint egy múmiát... sztem nem jó. Én sem használtam pólyát.
2016. nov. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jó dolog, de rövid ideig használható. Az a célja, hogy a kicsi újra azt az érzést élje át, amit az anyaméhben, mert az első időben őket megijeszti a keze lába kalimpálása, és az ilyen pólyákban biztonságban érzik magukat. De ez max három hónapig jó.


Én a takaróba szoktam szorosan bugyolálni, nagyon szereti, de még csak három hetes.

2016. nov. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Akartam volna, de nyári baba volt, nemigen tűrt el magán semmit (vékony volt ugyan, de nyárra meleg minden). Hűvösebb napon jót aludt benne, de pikk-pakk kinőtte.
2016. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Mi használtunk pólyát (nem ilyet),de tényleg csak pár hétig. De nekünk [link] ilyen volt,ebből ki volt a kis keze,tudott kalimpálni. Sztem az enyémnek nem jött volna be ha a kezeit "leszorítom" :/
2016. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Az elején nagyon hasznos, a babákat megnyugtatja ha a kezük be van szorítva mert megilyednek az ösztönös kalimpálástól. Attól hogy mi felnőttek ezt nem értjük attól ez még így van. Érdemes venni, de sokáig nem fogjátok tudni használni.
2016. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
5- os, pont az a lényeg hogy a keze be legyen szorítva. Hiába rakod a smiley - kat , ez így van.
2016. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem hasonló volt. Kaptam a lànyommal egyet. De a fiammal ugyanerre a célra egy sima vékony takarót hasznàltam. Szóval nem vennék dràgàn,mert màs is megfelel a célnak. Szerettük,jó dolog.
2016. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg előre! Én vettem csak kókuszpólyát erre refluxos a babám és nem tudtam háton altatni. Egyszer sem használtuk a pólyát szóval az egyik legfeleslegesebb dolog lett.
2016. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!