Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik ejszaka a babatok...

Miben alszik ejszaka a babatok, hogy mar huvosebb van? Hany fok korul van a szobaban? 5 hetesen mennyi idore viszitek/vittetek ki ilyen idoben?

Figyelt kérdés
Nekunk az agy magassagaban kb 22-23 fok van ejszaka.Van rajta egy rovid ujju body,tipego,vekony halozsak es egy vekony takato(nem pled).Ennyi eleg?Aludni alszik de mindig aggodom hogy esetleg fazik vagy melege van plane mikor pelust kell cserelni hogy nehogy megfazzon hogy kicsomagolom.En meg csak az udvarunkon setaltam vele es ketszer mentunk kocsival a gyerekorvoshoz.
2016. nov. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez, ami írsz még 18-20 fokban is elég lenne.

A másik: ilyen időben is 1-2 órát sétáltunk naponta. Jó az is, ha a kertetekben tologatod.

2016. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonlóban altatom, nálunk is 23 fok van. Rövidujjú body, hosszúujjú rugdalózó, hálózsák, és pléddel takarom be. Ha én úgy érzem, hűvösebb van, adok rá egy plusz zoknit a rugi alá. Ha ez nem, akkor hosszúujjú body, lábfejes nadrág, és ugyanez a hálózsákos téma.

Mi ha nem esik az eső, 1-2 órát minimum sétálunk. Vagy babakocsival, vagy hordozókendővel, azt nem próbáltad még? Ott Te is melegíted a picit :)

2016. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body,rugdalozo, alá kis zoknit, vagy harisnyát attól függ mennyire hűvös sz ido, vastagabb takaró. Nálunk 21,5 foknál kapcsol be 23 ig fut fel. Nappalra hosszú ujjú body,ra póló, vagy hosszú ujjú póló, harisnya, kis nadrág,vagy melegebb rugdalozot adok. Nekik meg kell a meleg ruha, mert ugye nem ficankolnak. Vidd ki nyugodtan minden nap, most meg nincs olyan hideg,kell nekik a friss levegő,plane ilyenkor fűtés szezonban.
2016. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!