Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukikérdés? Kisfiús anyukák,...

Kukikérdés? Kisfiús anyukák, akiknél probléma volt a kukival válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos múlt, egyáltalán nem lehet hátrahúzni a kukiján a bőrt, teljesen le van tapadva. A védőnő azt mondta, hogy a nyár végén fel kell "fejteni" a bőrt. Mi ez pontosan? Nincs más lehetőség? Olvastam valamilyen krémről is, de azt nem is említette. Már előre stresszelek, annyira sajnálom szegényt.
2010. ápr. 28. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy amíg nem szobatiszta,nem szabad hozzányúlni,de ha már szobatiszta lesz éjjel-nappal a kisfiam,őrá is ez vár(állítólag egy rántással visszahúzzák neki a bőrt,2-3 napig lesz nagyon fájdalmas)
2010. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyerekem van abból 3 fiu.mindegyiknéla diprosalic kenőcsöt használtam.nálunk be vált.de ugy tudom vényköteles.nekünk urulógus irta fel.
2010. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azért egy rántásra nem megy az!

Gondolj bele talán akkor lehetne ha állna neki a szerszám,de mivel nem áll neki így azért nehezebb.Igaz a fiam 3 hós volt mikor visszahúzta neki a doki,de szépen lassan tudta csak.Addig meg a fiam sírt mint az á...t!!!Úgyhogy tényleg készülj fel mert lelkileg ezt elviselni nem lesz könnyű,de viszont utána ha szépen minden nap járatod neki akkor már nem lesz gond.Nekem annyit mondott a dokinő amíg szépen meg nem gyógyul nap 4-szer aztán már elég lesz fürdéskor megmosni,hátrahúzni majd krémmel bekenni hogy ne tudjon visszatapadni.Ha lehúzták neki akkor kamillavizes vattával és tetránnal kenjed majd neki.Pár nap és helyre fog jönni.

2010. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon félek.... :(

igen nekünk is a szobatisztaság miatt kell, azért mondta a védőnő a nyár végét.

2010. ápr. 29. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!